Drogë dhe sherr në publik, arrestohet modelja dhe i dashuri i saj

16/10/2018 - 07:46

Ish-modelja Erica Mena u arrestua fundjavën e kaluar për posedim të lëndës narkotike marijuanë. Pak momente më vonë, edhe i dashuri i saj u arrestua pasi po godiste derën që të fliste me të.

Ajo dhe i dashuri, Clifford Dixon u dërguan në burg të premten pasi dikush njoftoi policët se në shtëpinë e tyre po ndodhte një debat që kishte dalë nga kontrolli.

Sapo arritën policët, intervistuan persona të ndryshëm dhe zbuluan se ata kishin goditur njëri-tjetrin. Thuhet se Cliff theu derën e dhomës për të hyrë në një dhomë ku Erica ishte mbyllur brenda.

Raporti i policisë tregon se ata po debatonin në shkallët e shtëpisë dhe më pas u dëgjua një e goditur, por nuk është gjetur asnjë shenjë. Cliff u arrestua për shkelje penale për hyrje me dhunë pasi Erica u tha policëve se prona ishte në emër të saj, ndërsa kjo e fundit për posedimin e drogës që u gjet brenda shtëpisë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Prej një kohe të gjatë aktorja Olta Gixhari i ka munguar teatrit. Shumë persona e pyesin aktoren dhe i kërkojnë që të kthehet në skenë.

Një website britanik me emrin “Skyscanner”, na ndihmon të gjithëve ne që duam bileta sa më të lira avioni, hoteli e makine me qira, para

Nëse jeni të stresuara nga pamja që ka fytyra juaj këto kohë, herë nga moti i keq dhe herë nga pagjumësia, ka një zgjidhje të thjeshtë që

Ato janë dy nga moderatoret më të njohura dhe më të pëlqyera të showbizit shqiptar dhe gjithashtu janë dhe motra.

Një propozim për martesë në mes të aeroportit të Catanias në Itali nuk shkoi ashtu siç duhej.

I ftohti ekstrem me temperatura tepër të ulëta ka përfshirë rajone të gjera në Amerikë, Europë dhe Azi.

Një studim amerikan ka dalë në konkluzionin se gratë kur bien në dashuri përjetojnë ndryshime fiziologjike të ngjashme me ato të personav

Fotoja e një veze ka thyer të gjitha rekordet e pëlqimeve në Instagram, duke rrëzuar nga froni yllin e rrjeteve sociale Kylie Jenner.

Ajo u betua se do të hakmerrej dhe kështu vendosi të ushtrohet në palestër së bashku me motrën e saj.

Moderatorja e njohur Rudina Magjistari ka qenë gjithnjë mjaft e kujdesshme që të mos publikojë portretin e plotë të vogëlushes së saj Mia