Dua Lipa feston ditëlindjen me të dashurin, dhurata e veçantë që mori

22/08/2019 - 18:41

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa feston gjatë ditës së sotme 24-vjetorin e saj të lindjes.

Nga postimet e publikuara prej saj në rrjete sociale Dua e ka kaluar ditën e saj të veçantë me të dashurin, Anwar Hadid.

Gjithashtu përveç momenteve romantike me të, Dua ka publikuar edhe dhuratën që vëllai i motrave Hadid i kishte bërë.

Ajo ka treguar një kuti dhe brenda saj ishte një gur me ngjyrë të kaltër.

Krahas kësaj foto Dua ka shkruar: “Duke marrë energji”. Në këtë mënyrë ajo ka treguar se guri ka simbolikën e energjisë.

Në ditën e saj të lindjes këngëtarja ka marrë urime të shumta ku ka spikatur i babait të saj, Dukagjin Lipës, i cili është shprehur se Dua është dhe do të mbetet ‘dashuria e tij e parë’.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Po ju paraqesim 6 varëse, zgjidh atë që të pëlqen më shumë dhe zbulo çfarë lloj gruaje je.

Nëse zgjedh:

Nëse mund të quani guxim ndonjë gjë në jetë, mos e bëni më para se të mësoni historinë e Anjola Hamzajt.

Dje janë diplomuar 416 të rinj si zyrtarë policorë në Kosovë.

Sipas një thënieje të urtë popullore; djajtë gjenden brenda njerëzve të qetë. Dhe është vërtet kështu.

Ju gjithmonë mund të mbështeteni në to në rast nevoje: në Horoskop ka një grup prej 5 shenjash, të cilat klasifikohen si më të sjellshmet

Një filxhan kafe e derdhur nga piloti i një Airbus, me 337 persona në bord, shkaktoi një ulje emergjente.

E premtja e 13 shtatorit, dhe e premtja e datës 13 në muaj të tjerë ka mbetur në histori si një ndër ditët më me fat të keq, dhe që ka sj

Jeni mbipeshë dhe nuk dini se si të humbisni kilogramët e tepërt?