Dua Lipa kundër Donald Trump: 70 mijë dollarë shpenzime për flokë dhe parukieri i tij prapë e urren atë

01/10/2020 - 18:30

Dua Lipa, këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare shpeshherë ka shprehur publikisht mospëlqimin që ka për presidentin Donald Trump.

Së fundmi, Dua nuk ka ngurruar që të bëjë një koment për flokët e Trump. Gjatë një daljeje publike, Presidenti amerikan është shfaqur me një aksesor mbi kokë që duket si një kapëse.

Fotoja që ka kapur këtë moment po bën xhiron e rrjetit dhe të gjithë po hulumtojnë se ai po përdor paruke.

“70 mijë dollarë shpenzime për flokë dhe parukieri i tij prapë e urren atë”, shkruan Dua Lipa në një postim në InstaStory.

Këngëtarja ka shprehur hapur mendimin që ajo ka për votimet. Ajo thotë se po manipulohet sisitemi i votave dhe iu ka bërë thirrje të gjithëve që mos t’i dërgojnë votat e tyre me e-mail.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Punonjësit e Muzeut Egjiptian në Kajro përfunduan në gjyq për akuzat e ngjitjes në një mënyrë ”false” të mjekrës së Tutankhamonit.

Shkencëtarët kanë zbuluar një asteroid gjigand që përmban mjaftueshëm metal sa për të bërë miliarder këdo në Tokë.

Numri i koalave në të gjithë shtetin australian të Uellsit të Ri të Jugut është në rënie të qëndrueshme për shkak të stresit në sistemin

Ish-bashkëshortja e Raoul Bova, Chiara Giordano po përjeton një histori të re dashurie me balerinin e njohur të spektaklit më të ndjekur

Shkencëtarët kanë zbuluar një molekulë jashtëzakonisht të rrallë të bazuar në karbon në atmosferën e hënës së Saturnit Titan që mund të e

Andrra Destani dhe Sinan Hoxha ngelen një nga çiftet më të dashur për publikun shqiptar. Gjithashtu Andrra, është mjaft aktive në rrjete

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në SHBA, ku një 55-vjeçare me profesion terapiste vrau dy vajzat e saj binjake 7-vjeçare teksa këto të fun

Në vitin 1980, paleontologët nga Universiteti “ California Riverside” vizituan Ishullin Seymour, pjesë e në zinxhiri ishullor në Gadishul

Një prej personave më të famshëm në Instagram, milioneri Gianluca Vacchi dhe e dashura e tij Sharon Fonseca 25 vjeçare, janë bërë prindër