"DurrësLajm" në plazh, zbulon ku po i kalojnë pushimet VIP-at e politikës dhe televizionit (FOTO)

08/08/2018 - 18:44

Ku më mirë sesa në plazh mund të përballosh temperaturat e larta që kanë përfshirë vendin tonë në këto ditë gushti!

Këtë gjë kanë bërë shumë personazhe publike, të cilët kanë zhveshur kostumin e zyrës dhe e kanë lënë në Tiranë, për të marrë rreze dielli në bregdetin e jugut.

Paparazzi i "DurrësLajm" sjell për lexuesit tanë disa nga momentet e pushimeve të Blendi Klosit me familje, Edi Manushit, Mustafa Nanos, Drini Zeqos etj, në Folie Marinë.

Analisti Mustafa Nano, si fillim shfaqet i shoqëruar nga dy vajza, njëra prej të cilave mban në krahë një vogëlushe, dhe më pas mbetet vetëm.

Nuk dimë çfarë i thanë Muçit por nga fotot e shkrepura, e shohim shumë të menduar. Shikimin e ka herë gjetkë e herë përtokë.

Si për t'u ngushëlluar, Nano merret me telefonin dhe në fund vë duart në kokë, për të fshirë djersën, jo gjë tjetër. Dhe s'ka faj, temperaturat shënojnë goxha lart sot!

Teksa çlodhej në Drimadhes një ditë më parë, ministri i Turizmit Blendi Klosi është fotografuar nën shoqërinë e bashkëshortes së tij, Norës, ku marrin rreze në bregdet dhe diçka i tregon asaj, mbase po i flet për turizmin. E sigurt që ministri Klosi edhe pse me pushime mendjen e ka te puna!

Ndërsa sot në Folie Marinë, ministri Klosi shfaqet me moderatorin e Top Channel, Edi Manushi. Pas sezonit shumë të ngjeshur me punë prej Botërorit, Manushi ka menduar të relaksohet për disa ditë në jug ku ka takuar dhe Klosin, me të cilin bisedon një copë here. Herë duke qeshur e herë serioz, bashkëbisedimi mes ministrit dhe moderatorit duket interesant!

Gjatë qëndrimit në Drimadhes, Klosi u takua gjithashtu edhe me gazetarin dhe spikerin e lajmeve të Tv Klan, Drini Zeqo i cili shoqërohej nga një vajzë.

Drini pak ditë më parë, i pyetur nga ndjekësit e Instagramit në rubrikën "Ask me" për statusin e tij, deklaroi se ishte single këtë verë. Atëherë, kush është vajza që e shoqëron?!

G.D.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një video intime midis Nicole Scherzinger dhe Luis Hamilton është hakuar dhe shpërndarë gjerësisht në internet.

Duket se ende nuk janë shuar tensionet mes kunatave mbretërore angleze Kate Middleton dhe Meghan Markle, aq sa bashkëshortët e tyre respe

E ka pritur gjithë shpresë kthimin e tij në shtëpi, duke qendruar pranë hyrjes kryesore gjatë gjithë kohës që zhvilloheshin kërkimet në k

Aktori Florjan Binaj ka treguar historinë e propozimit që i bëri bashkëshortes së tij Sadina 15 vite më parë, në një rrëfim tepër të veça

Ornela dhe Arbri ishin çifti i parë që hapi episodin e kësaj të diele në “Lufta e Nuseve 5”, në Tv Klan.

Në mediat sportive të vendit është dhënë lajmi se kapitenja e ekipit kombëtar të volejbollit të femrave, Erblina Bici ka thënë "PO" pas p

Presidenti i Steauas së Bukureshtit, Xhixhi Bekali nëpërmjet një rrëfimi të publikuar së fundmi nga “Striripesurse” ka folur për të kalua

Një grua në SHBA, njoftoi policinë e Athens-Clarke, Atlanta se grabitësit i kishin vjedhur makinën bashkë me foshnjen 11 muajshe brenda.

Kim Kardashian e ka ekzagjeruar me vjeshjen e saj të fundit.

Çdo shenjë zodiakale ka veçantitë që e përfaqësojnë, sikurse edhe anët e tyre të errëta.