Dy ditë pas lajmit të madh rishfaqet Fatos Nano

Postuar: 19/04/2018 - 19:11

   Ish-kryeministri Fatos Nano është rishfaqur sërish!

Dy ditë pas marrjes së rekomandimit nga KE për hapjen e negociatave, ish-kryeministri është fotografuar teksa po udhëtonte drejt Vienës, “shtëpisë së tij të dytë”.

Nga fotoja e publikuar nga JOQ, duket se Nano gëzon ende shëndet të mirë, pasi nuk duket se vitet e kanë prekur shumë. Tashmë është bërë më shumë se një dekadë që ish-kryeministri dha dorëheqjen nga posti i kryetarit të PS-së, për t’i lënë vendin Ramës.

Ndërkohë po sot u bë publik lajmi se në krye të Agjencisë Shqiptare të Zhvillimit të Investimeve (AIDA) është emëruar Sokol Nano, djali i ish-kryeministrit, Fatos Nano.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Një studente është rrahur brutalisht me një shufër hekuri pasi refuzoi të paguante më shumë para për hostelin ku ajo kaloi pushimet.

   "Muaj mjalti" italian për dukët e Sussex që, siç shkruan revista 'Chi' në numrin e radhës, kanë kaluar disa ditë në liqenin e Komos, s

   Një nga ishujt më të bukur të Greqisë, Mykonos në këtë sezon vere është i tej mbushur me turistë.

   Sipas “Daily Star”, policia angleze po heton një futbollist të Premier League, i cili dyshohet se ka droguar dhe përdhunuar një modele

   Të gjithëve ju kujtohet edicioni e fundit të ‘Top Select’ në Top Channel ku drejtohej nga katër të rinj: Kiara Tito, Ardit Murataj, Li

   Kur Papa Françesku puthi vogëlushen Gianna Masciantonio në vitin 2015, shumë e panë si një sinjal inkurajues, pasi ajo ishte diagnosti

   Dy shtetas koreano-veriorë, nënë e bir janë takuar me njëri-tjetrin për të parën herë pas 68 vitesh.

   Ata duken një çift ideal dhe historia e tyre ngjan si në përralla. Një princ që dashurohet me një vajzë të thjeshtë të universitetit.

Nëse një çift ndahet në stinën e verës, duke prishur planet që kishin bërë së bashku për pushime, sipas ekspertëve, duhet të veprojnë kës

MTV's Video Music Awards rikthehet mbrëmjen e kësaj të hëne (20 gusht) në Radio City Music Hall në New York.