Dy gëzime në një ditë për Bes Kallakun (FOTO)

20/11/2019 - 21:28

Sot është një ditë e veçantë për aktorin e njohur të humorit, Bes Kallaku.

Sot Besi feston ditëlindjen dhe ka qenë pikërisht bashkëshortja e tij Xhensila, e cila ka publikuar në Instastory urimin e veçantë për të.

Këngëtarja ka postuar tortën me qirinjtë dhe zbulon se aktori sot mbush 34 vjeç.  “Edhe 100 baba”, shkruhet tek torta, e cila është mjaft e veçantë dhe përmban gjithashtu edhe një urim për filmin më të ri të tij. Bashkëngjitur fotos Xhensila shkruan:”Bekimi ynë”.

Gjithashtu, sot është edhe premiera e filmit “Falco”. Në qendër të filmit është situata aktuale politike dhe sociale në Shqipëri, sigurisht e shoqëruar me nota humori dhe parodie, ku pjesë e tij janë edhe shumë personazhe të njohur nga publiku. 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Syzet e kitaristit të grupit të famshëm 'The Beatles’ janë shitur ditën e djeshme në një ankand në Londër më shifër të çmendur.

Edhe pse muaji dhjetor është i mbushur me festa gazmore, jo të gjithë mund të jenë të lumtur. Fundja, dimri është stinë e ashpër.

Duket sikur ka dalë nga një film i James Bond, por koncepti mund edhe të tregojë se e ardhmja e superjahteve është edhe nënujore.

Për disa, 2019-a ka fluturuar, për të tjerë duket sikur s'do të marrë fund kurrë.

Mijëra krijesa të çuditshme kanë pushtuar një plazh në Kaliforni. Krijesat pulsuese janë krimba në formë dhjami, ose “Urechis caupo”.

Përpara atmosferës së festave të Nëntorit, kur shumica e njerëzve bëjnë plane se ku do t`i kalojnë ato, sidomos kur dy ditët e festave i

Zakonisht për festa gjejmë në pemën e Krishtlindjes dhurata që na bëjnë të lumtur.

Kim Kardashian është nënë e 4 fëmijëve, 2 prej të cilëve kanë ardhur në jetë nga një nënë surrogate.

Një ngjarje e veçantë ka ndodhur në Kategorinë e Dytë në slloveni, teksa një lojtar është përjashtuar nga ekipi i tij.

Të paktën një herë në vit, datat e kalendarit përputhen për të na dhënë një të premte të 13-të.