Dyert e vilës së princit Harry dhe Meghan do të hapen për princeshën Eugenie

21/11/2020 - 20:02

Në ditët e fundit të muajit shtator, pallati i Buckingham konfirmoi shtatzëninë e Princesh Eugenie dhe Jack Brooksband.

Mbesa e mbretëreshës Elizabeth dhe  bashkëshorti i saj, do të shpërngulen të jetojnë në vilën e Princ Harry-t dhe Dukeshës së Sussex, Meghan Markle.

"Frogmore është një rezidencë private e Dukës dhe Dukeshës së Sussex dhe çdo rregullim është çështje e tyre," tha për People, një zëdhënës i Pallatit Buckingham.

Frogmore Cottage mbetet rezidenca e Meghan dhe Harry në Mbretërinë e Bashkuar dhe ata janë të lumtur që aty do pushojë kushërira e parë e Harry-t, Eugenie, e cila po pret fëmijën e saj të parë.

Kujtojmë se Princ Harry dhe bashkëshortja e tij, Meghan Markle u shpërngulën këtë verë në Kaliforni.

Eugenie dhe Jack më parë banonin në Pallatin Ivy të pallatit Kensington në Londër. Çifti u martuan në St. George's Chapel, të Windsor në Tetor 2018.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ngritja “raketore” Elon Musk mes njerëzve më të pasur të botës, vazhdon pa ndalim.

Një truk shumë praktik me lëvoren e bananes mund të bëjë mrekulli për këmbët tuaja.

Para dy netësh u mbajt ceremonia e “American Music Awards”, që mblodhi disa nga emrat më të njohur të muzikës botërore.

Një kirurg në Arabinë Saudite ka vdekur në dhomën e operacionit të spitalit ku do të kryente një procedurë ortopedike, njoftonin mediat v

Një taksist në Turqi ka bërë një gjest që jo shumë njerëz e bëjnë, pasi gjeti një sasi të konsiderueshme parash në automjetin e tij.

Periudha e vështirë është gati të mbarojë për pothuajse gjysmën e shenjave të zodiakut.

Këngëtarja shqiptare, Zajmina Vasjari mbetet një nga femrat më tërheqëse të showbiz-it shqiptar.

Përse vijojmë të dezinfektojmë sipërfaqet nga frika e koronavirusit kur e dimë se ai qëndron në afër?

Një burrë që vrau gruan e tij u tha policëve, se ajo nuk ishte e lumtur pasi ai nuk dukej aq mirë sa ajo.

Ish-çifti i famshëm, Liam Hemsworth dhe Miley Cyrus prej kohësh janë në qendër të mediave për jetën e tyre private.