E braktisi për një tjetër, ish e fejuara i tregon Rezart Veleshnjës ç’është vetmia

10/02/2019 - 22:15

Bëri bujë para dy vitesh ndarja e aktorit të njohur të Portokallisë Rezart Veleshnja me grimieren Pranvera Metolli.

Por, ditën e sotme. Rezarti ka lajmëruar ndarjen nga e dashura tjetër për të cilën u shpreh pak kohë më parë se e ka studiuar dhe e ka ndjekur.

Aktori e demaskoi publikisht të dashurën aktuale, pasi pretendon se e ka tradhëtuar dhe se kishte lidhje paralele me 4 persona.

Me anë të disa postimeve në Instastory Rezarti zbrazi të gjithë mllefin që ka pasur kundër saj duke e sharë dhe e ofenduar, ndërkohë që për këtë nuk ka reaguar vetë protagonistja e ngjarjes.

Një shuplakë duket se Rezartit i vjen nga ish e fejuara Metolli, e cila me disa postimeve ‘i shpjegon’ se çfarë do të thotë të jesh vetëm.

‘Ji një person i mirë, por mos u mundo t’ia shpjegosh këtë të tjerëve’, shkruhet në disa shprehje të shpërndara prej saj.

‘Të qëndruarit vetëm nuk do të thotë se jam e vetme. Do të thotë se jam mjaft e fortë për t’i përballuar gjërat e vetme’, shkruan më tej grimierja.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ishte dashuruar marrëzisht me një stjuardesë të një fluturimi të kompanisë ‘Lufthansa’, që nisej nga aeroporti i Beogradit për Frankfurt,

Aktorja e njohur Jessica Alba ka folur së fundmi për tatuazhet e saj, teksa rrëfeu se vendosi të realizonte 3 të tillë me shenjat e horos

Një aktor nga Hong Kong është qëlluar me thikë në skenë në Kinë. 

Një amerikane dhe i dashuri i saj kanadez janë gjetur të vdekur në një autostradë.

Gazetari i njohur Sokol Balla që nga vjeshta nuk do të jetë më pjesë e "Vizion Plus".

Gjykata e Apelit në Turqi dënoi me 11 muaj dhe 20 ditë burg për aktoren dhe këngëtaren Zuhal Olcay për fyerje të Presidentit turk Rexhep

Sara Hoxha poston foto ndërsa është në muajin e fundit të shtatzënisë.

Taylor Swift, Mbretëresha Elizabet, Angelina Jolie, nuk janë më femrat më të admiruara në botë.