E mohuan që janë bashkë, Rike Roçi uron boksierin për ditëlindje

24/01/2020 - 20:47

Në qendër të vëmendjes së mediave rozë kanë qenë bukuroshja Rike Roçi dhe boksieri Kristi Prenga, të cilët pak kohë më parë u kapën “mat” teksa kërcenin afër njëri-tjetrit.

Dyshja i kaluan bashkë Krishtlindjet dhe ishin parë shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit. Por, të dy mohuan të kishte diçka mes tyre, por sot në ditën e lindjes së Prengës, Rikja na ka bërë lëmsh të gjithëve.

Lidhjen e ka konfirmuar sot edhe Rike e cila i ka bërë një dedikim romantik boksierit në ditëlindjen e tij.

Bashkangjitur fotos ajo shkruan:

“Ti, njeriu me zemrën më të madhe që kam njohur në jetën time… Të uroj që Zoti të ndriçojë jetën tënde duke të udhëhequr gjithmonë në rrugën e lumturisë. Gëzuar ditëlindjen dhe që kjo datë të përsëritet për shumë vite të gjata, të mbushura me paqë gëzim, shëndet dhe suksese. Ta dua shpirtin”.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtari August Alsina ka bërë një deklaratë të fortë gjatë një interviste për “The Breakfast Club”.

Aktorja Olta Gixhari është duke shijuar pushimet në plazhet spanjolle , ndërsa është në pritje të një fëmije.

Si çdo fillim muaji, astrologjia Meri Shehu bën parashikimin mujor të shenjave të horoskopit tek “Rudina”, në Tv Klan.

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare dhe ato turke.

Sa herë ju ka ndodhur të keni organizuar një takim me miqtë ose udhëtim dhe t’ju kenë lënë në baltë?

Guxoni të ëndërroni dhe ëndrra do te bëhet pjesë e realitetit tuaj!

Shteti i Misisipit vendosi të ndryshojë flamurin dhe të heqë nga ai flamurin e Konfederatës që është pjesë përbërëse e këtij flamuri, sep

Askush nuk i shpëton incidenteve dhe situatave të sikletshme, madje as anëtarët e familjes Mbretërore.

Këngëtarja Sia është bërë gjyshe në moshën 44-vjeçare.

Nëse shikoni një dritë të kuqe tri minuta në ditë ruani shikimin.