E motra shkon ta zgjojë, doktoresha gjendet e vdekur

Postuar: 24/02/2018 - 18:44

   Një mjeke italiane 57-vjeçare është gjetur e vdekur nga motra e saj.

Doktoresha Rita Maria Teresa Tavernese, mjeke e përgjithshme në Jesolo, Itali është gjetur e vdekur mëngjesin e sotëm.

Rreth orës 07.30, e motra ka shkuar ta zgjojë që të hanin mëngjesin së bashku, por e ka gjetur në tokë, pa shenja jete.

Ambulanca që ka mbërritur me urgjencë ka konstatuar vdekjen e saj për shkaqe natyrale.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ajo sot është një ndër moderatoret më të pëlqyera të ekranit shqiptar, ndërsa prej rreth 10 vitesh ishte pjesë e televizionit “Top Channe

Kur vjen puna te syzet e diellit zakonisht bëhemi shumë tekanjozë.

Historia me të cilën u mbyll programi “Dua të të bëj të lumtur” këtë të shtunë, kishte në qendër të vëmendjes një nuse… Flora kish ardhur

   Ka mbaruar… Supermodelja Alessandra Ambrosio dhe Jamie Mazur i kanë dhënë fund lidhjes 10-vjeçare.

   Votimja kishte zgjedhur programin “Dua të të bëj të lumtur” për të rrëfyer historinë e dashurisë së saj.

“Bugatti Chiron” është një makinë unike për çdo blerës dhe mund të personalizohet me elemente të dallueshme të ndryshme për këdo që e ble

Restoranti i parë nënujor në Europë do të hapet në fillim të vitit 2019 në Lindesnes, në jug të Norvegjisë.

   Replikat dhe kundëreplikat mes analistit Mustafa Nano e prezantueses Ilda Bejleri mesa duket nuk do të mbyllen me kaq, kjo pas shpërth

   Lufta e inxhinierëve për të arritur shpejtësinë maksimale në automjete vazhdon dhe Hennessey Venom F5 do të pajiset me 2 turbo të tjer