E ngacmojnë për burrin, Emina Cunmulaj i kthehet komentuesit

10/01/2019 - 19:17

Emina Cumulaj gjithmonë është vënë në qendër të vëmendjes për raportin dhe diferencën moshës që ka me bashkëshortin e saj miliarder nga Irani, Sam Nazarian. Por modelja nuk e ka aspak problem këtë gjë dhe ka gjithmonë një përgjigje për të gjithë!

Mes fotove të shumta që poston në profilin zyrtar në Instagram, supermodelja shqiptare Emina Çunmulaj ndan me fansat e saj virtual momente nga jeta e përditshme, nga udhëtimet luksoze e shumë gjëra të tjera. Së fundmi ajo ka publikuar një foto me bashkëshortin e saj dhe komentet si në çdo postim tjetër, nuk kanë munguar.

“Ka ndryshuar përralla, është bërë ‘E bukura dhe pasaniku", shkroi një prej ndjekësve të Eminës në foto.

“Kishe dëshirë të ishe ti historia e të bukurës dhe pasanikut, por nuk po mundesh të jesh ore vëlla. Mos u merr me muhabete si gratë e këqija e gjej ndonjë punë se i thave kafet e lagjes duke pirë një kafe gjithë ditën”, komentoi më pas Emina, duke ‘i mbyllur gojën’ komentuesve.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ndeshja e zhvilluar në afërsi të qytetit të Sao Paulos në Brazil midis skuadrave U-20 të Agua Santa dhe Atletiko Mineiro, rrezikoi të shn

Prej një kohe të gjatë aktorja Olta Gixhari i ka munguar teatrit. Shumë persona e pyesin aktoren dhe i kërkojnë që të kthehet në skenë.

Një website britanik me emrin “Skyscanner”, na ndihmon të gjithëve ne që duam bileta sa më të lira avioni, hoteli e makine me qira, para

Nëse jeni të stresuara nga pamja që ka fytyra juaj këto kohë, herë nga moti i keq dhe herë nga pagjumësia, ka një zgjidhje të thjeshtë që

Ato janë dy nga moderatoret më të njohura dhe më të pëlqyera të showbizit shqiptar dhe gjithashtu janë dhe motra.

Një propozim për martesë në mes të aeroportit të Catanias në Itali nuk shkoi ashtu siç duhej.

I ftohti ekstrem me temperatura tepër të ulëta ka përfshirë rajone të gjera në Amerikë, Europë dhe Azi.

Një studim amerikan ka dalë në konkluzionin se gratë kur bien në dashuri përjetojnë ndryshime fiziologjike të ngjashme me ato të personav

Fotoja e një veze ka thyer të gjitha rekordet e pëlqimeve në Instagram, duke rrëzuar nga froni yllin e rrjeteve sociale Kylie Jenner.

Ajo u betua se do të hakmerrej dhe kështu vendosi të ushtrohet në palestër së bashku me motrën e saj.