E premtja kalohet ndryshe në restorantin "Monet"! Venera & Lindi sjellin muzikë live dhe atmosferë elektrizuese

27/01/2021 - 12:00

Monet_restorant, do të ishte zgjedhja e duhur për ju për të kaluar bukur mbrëmjen e së premtes të 29 janarit, nën atmosferën e muzikës live.

Një natë ndryshe e cila nis në orën 18:00 nën tingujt e muzikës së çiftit të njohur të artistëve Venera Lumani dhe Lindi Islami.

Në Monet_restorant mund të konsumoni ushqime të shijshme të gatuara me shumë dashuri nga shefi i kuzhinës si dhe të shijoni verërat më cilësore të përzgjedhura me kujdes për ju.

Ndërsa të gjithë artdashësit mund të gjejnë të ekspozuara plot piktura të njohura dhe të realizuara me mjeshtëri, të cilat janë në shitje.

Njerëzit e zemrës, ushqim i mirë, vera e preferuar dhe muzikë e vërtetë, gjithçka ju duhet për një të premte perfekte!

Ndaj mos nguroni të rezervoni tavolinën tuaj në numrin e telefonit: +355696845527

Adresa: Monet__gourmet: Rruga Brigada e VIII 3, Tirana

https://maps.app.goo.gl/gsYzikQMCKg69qHh8

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një nga këshillat më të përdorura rëndom nga gjyshet dhe nënat fisnike shqiptare është që “zgjohu herët, që ta kesh ditën përpara.”

Reperi Corey Detiege, i njohur si Chucky Trill ka ndërruar jetë në moshën 33-vjeçare pasi u qëllua për vdekje nga një person i paidentifi

CBS do të paguajë rreth shtatë deri në nëntë milionë dollarë për të drejtat e transmetimit të intervistës prej dy orësh, shumë të pritur

Shkënda Lili është një detektive private, e cila investigon çështje të ndryshme sipas kërkesave të klientëve.

Disa njerëz kanë prirjen e natyrshme të qëndrojnë të lumtur dhe pozitivë edhe në situata të tmerrshme, ndërsa të tjerët thjesht vërshojnë

Printimet në dimër janë tendenca më mbreslënëse e sezonit, e cila synon të transformojë stilin tuaj!

Diego Maradona u nda nga jeta në nëntorin e vitit të kaluar për shkak të një arresti kardiak në moshën 60-vjeçare.

Ky është momenti dramatik, kur një fuoristradë e bardhë futet brenda një supermarket në Britani, duke i hedhur blerësit në ajër.

Albatrosi i njohur me emrin ‘Wisdom’ (Dituri), zogu i egër më i moshuar i botës, ka çelur vezën e saj në moshën 70-vjeçare.

Të gjithë njohim njerëz me fytyrë të përsosur, dhe shumica prej nesh, me siguri, i kemi zili.