E pyesin për tradhtinë, ja si përgjigjet ish-bashkëshorti i Eneda Tarifës

19/04/2018 - 23:00

   Erjon Zaloshnja i ftuari i parë në emisionin radiofonik në In radio, ka folur për projektet e tij në lidhje me muzikën rock në Shqipëri. Dihet që ai nuk pranon të pyetet për jetën e tij personale, por një pyetjeje në lidhje me tradhtinë, ju përgjigj.

Pyetja ishte: Sipas një sondazhi, njerëzit që punojnë natën kanë më shumë mundësi të tradhtojnë, si mendon ti?

Përgjigja e tij të linte të kuptonte, se edhe ndarja e tyre nuk ka pasur lidhje me tradhtinë. Sipas tij, nuk ka lidhje puna natën me tradhtinë, mjafton që personi të jetë i qëndrueshëm emocionalisht.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

"Despacito" e këngëtarit Luis Fonsi në bashkëpunim me reperin, Daddy Yankee është bërë kënga më e transmetuar e të gjitha kohërave.

Një turist britanik, David Humphries, i cili ndodhej për pushime në Egjipt, ka humbur jetën, pasi është ndjerë keq në pishinën e resortit

E teksa bota mbarë respekton në 20 Tetor Natën e Hënës, Kina mendon përtej saj.

Është munduar që shpeshherë ta mbajë familjen e tij larg mediave dhe fotove në rrjete sociale, por siç duket këtë herë kryeministri Edi R

Arrestimi i Arkimed Lushaj ku shihej gati nudo në një dhomë hoteli, i mbuluar vetëm me çarçaf bëri xhiron e mediave.

Ndërkohë që Sali dhe Shpresa Lushaj, prindërit e këngëtarit Arkimed Lushaj që u arrestua pak ditë më parë, kanë qenë sot të ftuar në emis

Ëndrra e çdo femre është që të duket e re në çdo moshë, por një nënë e tre fëmijëve duket se e ka realizuar këtë dëshirë.

Një aksidenti i pazakontë është regjistruar të enjten rreth orës 18:30 në fshatin e vogël të Gütersloh në Gjermaninë Perëndimore.

Aurenc Bebja/ Publikohet letra e lamtumires se Princ Vidit drejtuar shqitareve para se ai të largohej nga porti i Durrësit.

Kryeministri Edi Rama ishte sot i ftuar në “Zonë e Lirë”.