E trishtë/ Feçe në pishinë, 2-vjeçarja humb jetën pas pushimeve në resortin luksoz

08/10/2019 - 20:23

Vetëm pak javë më parë, një vogëlushe 2-vjeçare ndërroi jetë, pasi në një hotel “të pështirë” me katër yje, u panë të notonin feçe mbi pishinë.

E ndjera Allie Birchall u infektua me E.Coli gjatë qëndrimit në një resort luksoz në Turqi. Me t’u kthyer në Britani, familjarët nxituan ta dërgonin të voglën në spital, ku mësuan lajmin e tmerrshëm.

 

Allie vdiq më 3 gusht, vetëm tre javë para ditëlindjes së saj të tretë dhe më pak se dy javë pasi u kthye në shtëpi nga pushimet fatale në resort.

Lajmi ështtë bërë i ditur tani prej medieve britanike. 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pandemia e koronavirusit ndërroi shumë nga sjelljet tona të përditshme dhe një nga to është dhe konsumimi i alkoolit.

Një eksperte e familjes mbretërore të Spanjës tha dje se ish-mbreti i vendit, 82 vjeçari Juan Carlos, është larguar drejt Abu Dhabi me të

Ditën e sotme, 15 gusht, gazetari i njohur sportiv Bujar Qesja feston ditëlindjen.

Një nënë e 11 fëmijëve ka zbuluar se është e dëshpëruar për më shumë fëmijë, edhe pse ka kaluar pothuajse një dekadë të jetës së saj duke

Prej 7 vitesh, këngëtarja e njohur Rozana Radi po shijon lidhjen e saj të dashurisë, ndonese asnjehere nuk eshte prononcuar per kete fakt

Një ish-Miss SHBA e kthyer së fundmi në mundëse profesioniste ka rrahur mizorisht ish-të dashurin e saj me zinxhirin e qenit.

Aktorja amerikane Olivia Munn, ka ndarë një sekret intim me publikun.

Organizata Botërore e Shëndetit dhe shumë ekspertë të Shëndetësisë, e kanë vlerësuar vendosjen e maskës mbrojtëse si mjetin kryesor të fr

Aktorja e njohur Hymejra Akbaj ka humbur djalin e saj në moshën 47 vjeç. Ajo e ka gjetur të birin të vdekur në shtëpi si pasojë e një sul

Universiteti Durham në Mbretërinë e Bashkuar po kërkon vullnetarë që do të jenë pjesë e një eksperimenti për COVID-19, e cila do të zbulo