E vogla e tij feston ditëlindjen, kryebashkiaku i Shijakut bën postimin e ëmbël! (FOTO)

06/09/2019 - 19:07

I zgjedhur për të drejtuar bashkinë e Shijakut, Elton Arbana krahas angazhimeve të përditshme në punë nuk lë pas dore familjen.

Ditën e sotme, ai e ka nisur me një urim për vajzën e tij të vogël që festonte 2-vjetorin e lindjes.

“Ty tka babi zemër”,-shkruan ai krahas postimit të fotos së vogëlushes, ndërkohë që nuk harron të kujtojë se që nga lindja e saj ajo ua ka bërë jetën më të ëmbël.

Arbana dhe bashkëshortja e tij janë prindër të 4 fëmijëve, 3 vajza dhe një djalë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Nëse deri tani e keni përdorur deodorantin vetëm për aromë të mirë dhe për të parandaluar djersitjen në zonën e sqetullave, është momenti

Sot do të flasim për shenjat zodiakale që kanë shpesh dhe gjithmonë frikë.

Autoritetet në Austri planifikojnë ta shndërrojnë ndërtesën, ku ka lindur diktatori Adolf Hitler në stacion policie.

Një nga mjekët kinezë që pati një nxirje lëkure nga trajtimi kundër koronavirusit, ka ndërruar jetë për shkak të Covid-19.

U ndanë s’u ndanë. Lidhja mes Albës dhe Albit u komentua shumë herë, sidomos ditët e fundit kur flitet për një ndarje mes tyre.

Vdekja tronditëse e George Floyd, afro-amerikanit që u vra nga policia gjatë arrestimit ka shkaktuar një reagim të jashtëzakonshëm në SHB

Miliarderi norvegjez Kjell Inge Rokke, i cili ka vënë një pasuri të madhe nga nxjerrja e naftës, po ndërton një jaht madhështor i cili ka

Jorge Rodriguez-Gerada ka pikturuar në një park në New York, portretin e një mjeku që vdiq nga koronavirusi.

Revista Forbes përmes një artikulli ka pretenduar se Kylie Jenner nuk është më miliardere dhe se ajo ka gënjyer për shifrat e dhëna.

Unaza prej 14 karat ari dhe diamanti, të cilën Kobe Bryant ia dhuroi mamasë së tij 20 vjet më parë, është shitur për një  shumë prej 206