Edukatorja dhunon fëmijët, i gjuan me pantofla kokës (VIDEO)

19/04/2018 - 22:19

   Një video që po qarkullon së fundmi në mediat italiane tregon se si dhunohen fëmijët në çerdhe. Videoja e cila është filmuar në një çerdhe private në Gavirate, zona e Vareses, Itali tregon se si edukatorja dhe kuzhinieri qëllojnë me pantofla kokës fëmijët e vegjël shkruan Corriere.it.

Përveç pantoflave të hedhura në fytyrën e fëmijëve, ata shihen duke qarë pasi marrin dënime, fyerje dhe keqtrajtime të ndryshme nga edukatorja.

Videoja tashmë është dorëzuar në policia, ndërsa hetimet nisën pas raportimit për dhunë nga tre prindër, të cilët kishin dyshime për sjelljen ndaj fëmijëve të tyre.

Mësohet se gjithsej janë 45 episode dhune e keqtrajtimi të dokumentuara nga kamerat e instaluara në çerdhe dhe përfshijnë 14 fëmijë nga 6 muajsh deri në 5 vjeç (shih videon këtu).

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

"Despacito" e këngëtarit Luis Fonsi në bashkëpunim me reperin, Daddy Yankee është bërë kënga më e transmetuar e të gjitha kohërave.

Një turist britanik, David Humphries, i cili ndodhej për pushime në Egjipt, ka humbur jetën, pasi është ndjerë keq në pishinën e resortit

E teksa bota mbarë respekton në 20 Tetor Natën e Hënës, Kina mendon përtej saj.

Është munduar që shpeshherë ta mbajë familjen e tij larg mediave dhe fotove në rrjete sociale, por siç duket këtë herë kryeministri Edi R

Arrestimi i Arkimed Lushaj ku shihej gati nudo në një dhomë hoteli, i mbuluar vetëm me çarçaf bëri xhiron e mediave.

Ndërkohë që Sali dhe Shpresa Lushaj, prindërit e këngëtarit Arkimed Lushaj që u arrestua pak ditë më parë, kanë qenë sot të ftuar në emis

Ëndrra e çdo femre është që të duket e re në çdo moshë, por një nënë e tre fëmijëve duket se e ka realizuar këtë dëshirë.

Një aksidenti i pazakontë është regjistruar të enjten rreth orës 18:30 në fshatin e vogël të Gütersloh në Gjermaninë Perëndimore.

Aurenc Bebja/ Publikohet letra e lamtumires se Princ Vidit drejtuar shqitareve para se ai të largohej nga porti i Durrësit.

Kryeministri Edi Rama ishte sot i ftuar në “Zonë e Lirë”.