Einxhel Shkira e zëvendësoi, Bora uron publikisht Donaldin për projektin e ri

17/10/2020 - 10:40

Këtë sezon të ri televiziv, emisioni “Treshat” nga vëllezërit Veshaj dhe Bora Zemani nuk u rikthýe më në ekran.

Kjo e fundit iu bashkua “Top Channel” në moderimin e “Përputhen”, ndërsa Romeo e Donaldi u bënë pjesë e një projekti të ri.

Ata po sjellin një tjetër emision që do të jetë “Late Night”, ndërsa më herët është zbùluar edhe moderatorja që do të “zévendésojë” Bora Zemanin.

Tashmë, në vendin e Borës do të jetë Einxhel Shkira, ndërsa mbrëmjen e djeshme u publikuar edhe videoja promo e emisionit të ri, i cili do të titullohet “Binjakët”.

“Binjaket! Kjo eshte promo e pare e @binjaket_show . U mùnduam te benim nje promo te tipit “nuk keni pare asgje akoma” por nuk e realízuam dot. Shihemi se shpejti ne @vizionplustv. #staytuned”- ka shkruar Donaldi në postim.

Por, vëmendjen na e tërhòqi komenti i Bora Zemanit, e cila prej disa kohësh po shijon një lídhje dashurie me Donaldin.

Megjithëse lart e poshtë është përfòlur së fundmi për një ndàrje të dyshes, moderatorja s’ka ngùrrùar t’i komentojë partnerit dhe t’i urojë suksese për projektin e ri.

Në fakt, ata kanë nisur ta ndjékin sërish njëri-tjetrin në Instagram dhe më herët dhanë “fakte” se ishin pajtuar sërish.

Përsa i përket emisionit të ri të binjakëve, mbetet të presim për të tjera detaje!

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Me një buqetë gjigante me trëndafila të kuq në formë zemre dhe shkronjën “F” të formuar me trëndafila të bardhë si dhe me një unazë të bu

Përpara debatit me kundërshtarin Joe Biden, presidenti i SHBA-së Donald Trump, u fotografua në shoqërinë e Melania Trump, ose së paku një

Aktorja dhe modelja e njohur Michelle Hunziker, ka kritikuar Kryeministrin Giuseppe Conte për rregullat e reja të Covid-19, ku do të mbyl

Prej ditësh, NASA lëshonte sinjale se do të bënte publik një zbulim befasues për Hënën.

Një çift zviceran vendosi që vajza e tyre të quhej Twifia, një emër i pazakontë, por jo i rastësishëm.

Që prej dasmës së majit të vitit 2018, shumë histori janë treguar në lidhje me diademën e famshme të cilën do ta vendoste Meghan Markle.

Një modele britanike ka vrarë vetën në një hotel, pasi shëndeti i saj mendor u përkeqësua, për shkak se ka qenë e abuzuar seksualisht në

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Spanjë, ku një britanik i pasur ka masakruar me thikë gruan e tij, pasi kryen marrëdhënie seksua

Të dielën ne i kthyem akrepat një orë mbrapa, duke u përpjekur të futemi në një ritëm të ri.

Një rreze misterioze e dritës jeshile u shfaq kohët e fundit në qiellin e Britanisë së Madhe.