Erik Fullani dhe vajza e ish-deputetes shqiptare kapen sërish MAT!

19/04/2019 - 17:40

Prej kohësh është përfolur në media të ndryshme se vajza e ish-deputetes Majlinda Bregu, Kejda dhe djali i ish-Guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Erik Fullani janë në një lidhje.

Fillimisht ishin disa postime në rrjetet sociale të Erikut dhe Kejdës ato që tërhoqën vëmendjen e të gjithëve dhe që shtuan dyshimet për një romancë të mundshme. Më pas ata kanë vizituar të njëjtat vende, në të njejtën ditë dhe me veshje të njëjta si dhe gjithashtu janë fotografuar bashkë.

Siç duket çifti tashmë ka vendosur që të mos fshihet më. Teksa më përpara kujdeseshin për postimet e tyre, tashmë Kejda dhe Eriku nuk ngurrojnë që të publikojnë foto nga i njëjti vend. Ditën e djeshme ata kanë qenë të pranishëm në një vend bregdetar dhe në postimet e publikuara shihen në të njëjtin ambient teksa po shijojnë pamjen, duke përforcuar kështu aludimet që janë bashkë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktori i filmit Godfather, Gianni Russo ka treguar se si Marilyn Monroe ia mori atij virgjërinë, kur ai ishte 15-vjeçar dhe ajo ishte 33

Peshkatarët në Australi janë përballur me një situatë të pazakontë, teksa ishin duke peshkuar në det.

Seriali i njohur i viteve 90-të “Beverly Hills” shumë shpejt do të nisë të transmetohet pasi 10 seritë e para të tij janë gati.

Mëngjeset nuk mund të kenë kuptim pa një filxhan kafe të ngrohtë. Por ka një fakt, nuk duhet ta konsumoni përpara orës 9:30 minuta.

Bregdeti shqiptar është mjaft tërheqës edhe për biznesmenë dhe figura të larta shtetërore në mbarë botën.

Pas pesë vitesh në gjendje kome ku gruaja i shërbente plot 20 orë në ditë, është zgjuar një burrë nga Kina.

Jeta në çift do të ishte më e thjeshtë nëse do të kishim një libër me përgjigjjet e gatshme për çdo situatë të vështirë që hasim gjatë ma

Një djalë 8-vjeçar gjerman i mori makinën nënës së tij dhe eci me 140 km/h përgjatë një autostrade.

Fotoja e një peshku me dy gojë u bë menjëherë virale, pasi u postua nga një grua në SHBA, e cila e kishte kapur në Nju Jork.