Erjona Sulejmani bën tifo për Lukakun: Çfarë këmbësh ka!

21/08/2019 - 21:10

Historia e dashurisë me ish-bashkëshortin Blerim Xhemaili ka marrë fund qe një kohë, por eksploduesja Erjona Sulejmani nuk e ka harruar botën e futbollit. Madje, ajo është tifoze flaktë e Interit dhe në rrjetet sociale herë pas here e shfaq dashurinë për klubin italian.

Së fundmi, bukuroshja shkodrane e ka bërë një koment në një postim të sulmuesit të ri të Nerazzurri, Romelu Lukaku, nga i cili pret shumë këtë sezon.E shumë pret edhe nga Interi i saj në edicionin e ri.“Çfarë këmbësh ka. Këtë vit Interi ynë duhet ta tregojë vlerën e tij”, ka komentuar Erjona.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një kirurg i rraskapitur nga puna e tij është rrëzuar dy herë, duke thyer edhe dhëmbët.

Moderatorja e njohur Wendy Williams ka kaluar një moment të sikletshëm në emisionin e saj teksa ishte live, pasi në një moment nuk ka mun

Modelja Ashly Graham ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë. Ashly dhe bashkëshorti i saj, Justin Erwin u bënë prindër të një djali, të

Mbarë përdoruesit e rrjeteve sociale i kanë kërkuar Meghan Markle-it të marrë urgjentisht këshilla nga dadoja për të mbajtur në mënyrën e

Moderatorja dhe aktorja shqiptare, Almeda Abazi ka përjetuar disa ditë aspak të mira. Dy muaj më parë, djali i saj Efehan duhet t'i nënsh

Për 20 vite me radhë, qëndroi në shtëpi pasi nuk kishte nevojë të punonte.

Gjëja e parë që bëjmë kur zgjohemi është të gjejmë kuptimin e ëndrrave që kemi parë një natë më parë.

Vazhdon në distancë sfida mbretërore mes William me Kate dhe Harry me Meghan.

Miranda Kerr është një nga modelet më të famshme që të gjithë admirojnë lëkurën e saj të pastër dhe me shkëlqim.

Shumica e prindërve e vendosin gabim fëmijën e tyre në sedijen e sigurisë në makinë, duke i ekspozuar ndaj me një rreziku të lartë, pasi