Ermal Mamaqi dhe Elvana Gjata në festivalin e Kanës…por pengohet te shkallët (VIDEO)

20/05/2019 - 11:59

Aktori i humorit Ermal Mamaqi i shoqëruar nga këngëtarja Elvana Gjata kanë kaluar në tapetin e kuq në Festivalin Ndërkombëtar të Filmit në Kanë. Pas suksesit në vend por dhe me një renditje të lartë në Zvicër, para pak ditësh, Ermali tregoi se posteri i “Dy gisht mjaltë” do të shfaqej edhe në Festivalin e Kanës.

Ermali ka ndarë një video të kalimit të tyre para fotografëve, por ka rënë në sy momenti kur Ermali pengohet teksa ngjitet nëpër shkallë dhe tenton të ndihmojë Elvanën me fustanin.

“Hajt për hajër me ndonjë çmim ishalla! ‘2 gisht mjaltë’ së shpejti edhe në Angli, Itali, Greqi dhe Amerikë. E bëra vetë rrëzimin për syrin e keq”, ka shkruar me humor Ermali, pasi në video shfaqet teksa pengohet te shkallët.

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Regjisorja e njohur Elma Doresi ka rrëfyer tmerrin që përjetoi mbrëmjen e djeshme pas përhapjes së lajmit për tërmetin që pritej të ndodh

Formati ka ndryshuar pak në pjesën e dytë të rubrikës “Ka Një Mesazh Për Ty”, sepse sot në studio e para vjen Mirlinda, të cilën e ka sje

Një tërmet me magnitudë 5.8 ballë me epiqendër në Detin Adriatik tronditi ditën e sotme Shqipërinë.

Zbulohet bamirësja e cila i jepte Kristiano Ronaldos hamburger falas në vitet kur ky i fundit ishte i varfër dhe praktikisht bashkime dis

Pas "Bon Bon", rruga e suksesit të Era Istrefit nuk është ndalur kurrë.

Kënga shqiptare “Të ka lali shpirt” ra nga froni, pasi nuk është më e klikuara në kanalin e “YouTube”.