Ermal Mamaqi "nusja" e Kozma Dushit! (VIDEO)

Postuar: 11/01/2018 - 23:12

   Aktori i Portokallisë, Rezart Veleshnja ka publikuar në rrjete sociale një video në të cilën ironizon videon e disa vajzave që jetonin në Greqi dhe nuk kuptonin konceptin e lidhjes, e cila është bërë virale në rrjete sociale.

Ai ka thënë se e njihte Ermal Mamaqin dhe se ai ishte gruaja e këngëtarit Kozma Dushi. Kaq ka mjaftuar që të shpërthejnë komentet në rrjete sociale. Gjithashtu këtë video e ka shpërndarë edhe vetë Ermali, i cili e ka pritur me shumë humor. Me siguri edhe kjo video do të jetë po aq virale sa e atyre vajzave. 

 

Hahahahahaa. @rezart.veleshnja je i madh.

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Mjekët janë shokuar kur kanë gjetur pjesën e një stilolapsi në organet gjenitale të një djali 6-vjeçar.

   Çifti japonez Masao dhe Miyako Matsumoto, të martuar që nga tetori i 1937, mbajnë rekordin Guinness si bashkëshortët më të moshuar në

   Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka qenë sot i ftuar në emisionin “Open” me gazetaren Eni Vasili.

   Michael Kors po raportohet se do ta blejë shtëpinë e modës ‘Versace’ për 2 miliardë dollarë.

Shakatë janë shumë të përhapura midis futbollistëve të ndryshëm dhe diçka e tillë i ka ndodhur dhe ekipit të Mançester Junajtid.

Këngëtari dhe aktori amerikan Al Matthews është gjetur i vdekur.

Filmi i njohur “Murgeshat gazmore” vjen me një kapitull të tretë plot me surpriza dhe me mungesë të aktores Whoopi Goldberg, e cila na ka

Në mes të turit për promovimin e librit të saj "Becoming", Michelle Obama kishte kohë për të zyrtarizuar një martesë.

"West Side Family" kanë qenë një nga grupet më të dëgjuar shqiptarë përsa i përket muzikës.

Kur shohim personazhe të njohur të botës së modës, apo aktor, këngëtarë etj, mahnitemi nga përkujdesi ndaj çdo detaji, sidomos të fytyrës