Ermela: Anaidi i BB6, halabak rrugësh

Postuar: 24/03/2013 - 15:10

Fituesja e edicionit të katërt të “Big Brother”, duket se po e ndjek me dëshirë edicionin e sivjetshëm.

Ajo ka komentuar njërin prej banorëve, i cili është kthyer tashmë në një personazh të diskutuar. 

Ai është Anaidi, që Ermela nuk e pëlqen aspak.

Ja se çfarë shkruan ajo për Anaidin në profilin e saj të “Facebook”-ut: “Një mashkull fisnik nuk tregon kurrë se çfarë bën me një femër... Anaidi duket që nuk e di fare se ku e ka shtëpinë fisnikëria… Një halabak rrugësh, që jep një shembull të keq tek meshkujt shqiptarë. Kur një njeri flet shumë (aq më tepër një mashkull), nuk tregon që është i zgjuar, por thjesht llafazan. Njeriu i zgjuar ka aftësinë të flasë pak dhe saktë e t’i zërë vend fjala. Të bëhesh antipatik në këtë format, është shumë e thjeshtë… Mjafton ta kesh emrin Anaid”.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Tenistja e njohur Simona Halep, e cila është shpallur edhe kampione për femrat gjatë turneut Shenzen, ka zbuluar gjatë një deklarate se n

Modelja Jo Marney, e dashura e një deputeti britanik të djathtë ka dërguar disa mesazhe fyese ndaj të fejuarës së princit Harry, Meghan M

Fakti që është një nga vendet më të pasura, nuk do të thotë që nuk ka lypës.

Një modele 18-vjeçare italiane ka nxjerrë në ankand virgjërinë e saj.

Një incident i vogël ka ndodhur në shkallët e kuvendit ku ‘pre’ e ‘syrit të keq’ ka rënë një nga deputetet e Partisë Demokratike.

Dy vjet më parë, një rast shkaktoi një tronditje: dy vajza nuk morën nënshtetësinë zvicerane për shkak se refuzuan mësimet e notit, shkru

   Takat e larta dhe shkallët e lagura nga shiu duket se nuk janë kombinimi më i mirë për një deputete.

   Incidenti i pabesueshëm ka ndodhur në jug të Kalifornisë, në SHBA.

   Këngëtarja Dolores O’Riordan ka vdekur në mënyrë të papritur në një hotel në moshën 46-vjeçare, ka konfirmuar publicisti i saj.

   Kejdi Mehmetaj është një prej deputeteve të Kuvendit të Shqipërisë që ka tërhequr gjithnjë vëmendje jo vetëm për shkak të moshës.