"Faleminderit që më pyetët nëse jam mirë!" Meghan Markle përlotet gjatë intervistës

18/10/2019 - 18:30

Që kur u bë pjesë e familjes mbretërore, Meghan Markle nuk i ka mirë marrëdhëniet me mediat. Dukesha shpesh sulmohet prej tyre, për shkak të veprimeve të saj dhe sidomos për marrëdhënien me familjen e saj.

Por kohët e fundit situata duket se është vështirësuar dhe bashkëshorti i saj po kujdeset që të marrë masat. Ai ka hedhur në gjyq disa media dhe po mbron në maksimum gruan e tij.

Në një intervistë televizive Meghan ka folur për marrëdhënien e saj me mediet dhe në moment është përlotur.

“Veçanërisht si femër është vërtet e tepërt. Kjo e kalon vështirësinë e të qënurit një e sapomartuar dhe nënë e re. Gjithashtu të falenderoj që më pyetët nëse jam mirë, jo shumë njerëz interesohen për këtë gjë”, u shpreh Meghan teksa nuk i ka mbajtur dot as lotët.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ditën e sotme kanë nisur replikat online mes Julian Dedës dhe Mira Kazhanit.

Disa ditë më parë, vogëlushi Alvin Berisha u shpëtua nga kampi i ferrit në Siri dhe u kthye pranë familjes së tij në Itali.

Një çajnik i rrallë kinez është shitur në ankand për më shumë se 1 milion euro, 1000 herë më shtrenjtë se ç’e kishin planifikuar shitësit

Binjakët, Luani dhe Shigjetari janë tre shenjat e horoskopit që bëjnë shpenzime marramendëse në krahasim me shenjat e tjera.

Një fjalë, një gjest, një buzëqeshje ose thjesht dëgjoni ata që na qëndrojnë pranë. Ndonjëherë duhet shumë pak për të “lehtësuar” ditët.

Në fillim të këtij viti u tha se rolin e Princit Eric në filmin e ri “Sirena e vigël” ishte i destinuar ta luante Harry Styles i One Dire

Princ Harry dhe Meghan Markle kanë vendosur të thyejnë traditën disavjeçarë të familjes mbretërore, duke mos u bërë pjesë e festimeve të

Kryeministri Edi Rama njihet për stilin e veçantë dhe shpeshherë mjaft të guximshëm.

Deputetja e Durrësit, Edlira Hyseni, feston sot 43-vjetorin e lindjes.

Qelizat e zemrës rrahin ndryshe në hapësirë.