Familja e lë vetëm në shtëpi, qeni merr autobusin dhe... (VIDEO)

12/11/2018 - 21:23

Një qen hipën në autobus dhe ulet sikur të ishte një pasagjer. Po për ku është nisur do të thoni?! Qeni ishte lënë vetëm në shtëpi dhe e gjithë familja ishte nisur për një shëtitje.

Qeni nuk e ka duruar dot vetminë dhe i ka ndjekur nga pas derisa i ka gjetur. Ai i sheh nga xhami i autobusit dhe zbret drejt tyre. Më pas shohim një vajzë që e merr dhe e bashkon me familjen e tij. Kushedi sa i lumtur do të jetë ndier qeni në ato momente. Ngjarja e çuditshme ka ndodhur në Cebu, Filipine.

“Qeni është mësuar të hipë në autobus, por gjithmonë me ne asnjëherë vetëm”,- ka thënë padronia e qenit për mediat lokale pas shpërndarjes së videos së qenit në autobus nëpër rrjetet sociale.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Të kujdesesh për lëkurën është një terapi më vete, por ndonjëherë kërkon shumë kohë.

Për të shkuar deri në Mars do të duhet gjysmë milioni dollarë.

Shkrimtari Josh Barry ka pësuar paralizë celebrale dhe ka kaluar nëntë vitet e fundit duke shkruajtur një libër autobiografi me hundë.

Sinqeriteti është një vlerë që vlerësohet gjithnjë e më shumë nga shoqëria.

Një pilot me gati 20 vjet eksperiencë fluturimi është filmuar duke fjetur në kabinën e tij, teksa ndihmësi  i tij e ka regjistruar këtë v

Pasi Tristan Thompson e tradhtoi Khloé Kardashian me shoqen e ngushtë të Kylie Jenner, Jordyn Woods, në rrjet kanë vërshuar me shpejtësi

Dukesha Meghan Markle organizoi dje festën e foshnjes që do të sjellë në jetë.

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë ndër çiftet që kanë një histori të gjatë dashurie, ato u fejuan gjatë vitit 2018.

Bebe Rexha ka publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Last Hurrah” ku duket më seksi se kurrë.

"Disney" ka qenë dhe vazhdon të jetë një nga produksionet më të njohura dhe të suksesshme kur bëhet fjalë për filmat vizatimorë.