Familja gjendet e vdekur pranë një makine, zhduket 12-vjeçari i dyshimtë

08/11/2018 - 13:54

Tre anëtarë të një familjeje janë gjetur të vdekur pranë një makine në Northern Territory të Australisë, ndërsa një djalë 12-vjeçar rezulton i zhdukur.

Policia raportoi se një burrë dhe një grua, rreth 19 vjeç, së bashku me djalin 3-vjeçar u gjetën pranë automjetit, 350 kilometra në veri-perëndim të Alice Springs.

Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes, dhe sipas policisë, nuk bëhet fjalë për një aksident fatal, por për një situatë tragjike.

Një djalë që besohet të ishte në makinë me familjen po kërkohet nga policia.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktorja e famshme Heather Locklear sërish ka probleme psikike dhe për këtë ka përfunduar në spital.

“Il Barone Rampante”, shqipëruar “Baroni mbi pemë”, është libri që ka frymëzuar që nga koha e fëmijërisë, arkitektin e famshëm italian St

Gazetari i njohur Blendi Fevziu nuk e ka ekspozuar shumë vajzën e tij të madhe Mishel në rrjete sociale.

Një atlete ka marrë mijëra dollarë nga donacionet pasi deklaroi se prindërit e mohuan kur zbuluan se është lesbike.

Fatkeqësisht, të ngrihesh në detyrë është më tepër një art se një shkencë.

Bëhuni gati për një përballje titanësh në vitin 2019.

Një balenë e ngordhur në bregun e Indonezisë është gjetur me mbetje plastike në stomak, përfshirë 115 gota.

Pranvera Borakaj është përballur me një situatë shumë të sikletshme gjatë një prej transmetimeve të emisionit të mëngjesit ‘7 pa 5’ në “V

Gjashtë persona ndodheshin të bllokuar në ashensor kur po binte plot 84 kate në Çikago.

Jeni supersticiozë dhe i frikësoheni të martës? Ne po ju ndihmojmë duke luftuar të paktën frikën që keni nga dita e sotme.