Fansat kapin detajin e pazakontë në trupin e Kim Kardashian (FOTO)

22/11/2019 - 21:22

Një foto e Kim Kardashian ka bërë xhiron e rrjeteve sociale duke marrë shumë komente dhe reagime.

Kanë qenë disa nga ndjekësit e saj të cilët kanë kapur një detaj në këmbën e e majtë, duke pyetur me habi nëse ajo ka gjashtë gishta.

Ka qenë kjo foto e cila ka shkaktuar tallje në internet, por kjo nuk është hera e parë që nëna e katër fëmijëve sulmohet për pamjen e saj.

Megjithatë sipas njerëzve të afërt me të, thuhet se ky nuk është efekt i fotoshopit por këndi i fotos që shkakton “turbullim”.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Për disa, 2019-a ka fluturuar, për të tjerë duket sikur s'do të marrë fund kurrë.

Mijëra krijesa të çuditshme kanë pushtuar një plazh në Kaliforni. Krijesat pulsuese janë krimba në formë dhjami, ose “Urechis caupo”.

Përpara atmosferës së festave të Nëntorit, kur shumica e njerëzve bëjnë plane se ku do t`i kalojnë ato, sidomos kur dy ditët e festave i

Zakonisht për festa gjejmë në pemën e Krishtlindjes dhurata që na bëjnë të lumtur.

Kim Kardashian është nënë e 4 fëmijëve, 2 prej të cilëve kanë ardhur në jetë nga një nënë surrogate.

Një ngjarje e veçantë ka ndodhur në Kategorinë e Dytë në slloveni, teksa një lojtar është përjashtuar nga ekipi i tij.

Të paktën një herë në vit, datat e kalendarit përputhen për të na dhënë një të premte të 13-të.

Fotografitë dhe videot e kryeministrit britanik, Boris Johnson duke votuar së bashku me qenin e tij, Dilyn, nuk janë të vetmet që janë bë

Kjo është vila mbresëlënëse e gazetares së njohur Ellen DeGeneres në Los Angeles.

Revista "Forbes" ka renditur të parën në listë si gruan më të fuqishme në botë për vitin 2019, kancelaren gjermane, Angela Merkel.