Femrat tallen me Khloé Kardashian, Cardi B u mbyll gojën të gjithave (VIDEO)

21/02/2019 - 22:30

Pasi Tristan Thompson e tradhtoi Khloé Kardashian me shoqen e ngushtë të Kylie Jenner, Jordyn Woods, në rrjet kanë vërshuar me shpejtësi memet.

Teksa shumë persona kanë vendosur të tallen me Khloé dhe me atë që i ndodhi, reperja e njohur Cardi B i ka dalë asaj në mbrojtje.

Si një femër që është tradhtuar edhe vetë më përpara nga Offset, Cardi përmes një video live në Instagram iu drejtua të gjithë personave, veçanërisht femrave që mos të tallen, pasi është një çështje mjaft delikate.

“Të gjithë po kënaqen që tradhtia i ndodhi pikërisht Khloé-s! Pse ja uroni diçka të tillë një gruaje? Veçanërisht një gruaje që ka një vajzë! Ju të gjithë e dini që zemra të ndahet copash. Ju të gjithë e dini se zemra duket sikur rrjedh gjak dhe thjesht do të vdesësh e nuk mundesh dot as të flesh. Nuk mund t’ia mbathësh as kur fle, sepse të del në ëndërr. Pse po festoni e po lumturoheni nga e gjitha kjo?”- tha Cardi B duke iu mbyllur gojën të gjithëve.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Duke filluar nga dita e nesërme do të hymë zyrtarisht në shenjën e Dashit, një nga shenjat më të forta, punëtore dhe krenare të të gjithë

Priyanka Chopra dhe Nick Jonas janë ndër çiftet e showbizit botëror që adhurohen nga publiku dhe ata do mbahen mend gjatë për ceremonitë

Raportit 2019 i Lumturisë në botë i mbështetur nga Organizata e Kombeve të Bashkuara e rendit Shqipërinë afër fundit të listës së 156 ven

Cristiano Ronaldo ka hapur një biznes të ri, një klinikë për transplantimin e flokëve, që do të jetë një tjetër burim të ardhurash për yl

Kourtney Kardashian i ka vjedhur vëmendjen motrave të saj me fotografinë e fundit që ka publikuar në Instagram.

Një 5-vjeçar është shpëtuar 24 orë pasi humbi në shkretëtirë në Argjentinën perëndimore.

Një krater apokaliptik, i mbiquajtur “dera e ferrit” dhe që digjet prej 40 vjetësh është filmuar me dron.

Një 19-vjeçare është rrahur brutalisht nga dy femra në një park. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së dielës në Matherwell, Skoci.

Një stuhi e frikshme përfshiu pjesën jugore të Kinës këtë të martë, me kokrra breshëri që thuhet se ishin aq të mëdha sa një vezë.

Një 26-vjeçare amerikane, e cila deri para pak kohësh ishte e pastrehë, jeton tashmë mes luksit falë burrave të pasur që i bëjnë dhurata