Feston sot ditëlindjen, urimi që gazetari i njohur nga Durrësi i bëri vetes

15/08/2020 - 09:19

Ditën e sotme, 15 gusht, gazetari i njohur sportiv Bujar Qesja feston ditëlindjen.

Në këtë 69-vjetor të tij, Qesja i ka bërë një urim të veçantë vetes.

“Urimi që i bëra vetes është: arritsha të ndryshoj shifrat nga 69 në 96”,- shkruan Qesja në një postim në rrjete sociale, të cilin e shoqëron edhe me një foto të tij.

Prej mëse dy javësh, Qesja ka zgjedhur të pushojë në Voskopojë, vend ku po feston edhe ditëlindjen.

Postimi i plotë:

15 gusht 2020 - 69 vjeç

Dita e madhe dhe e bekuar e

Shën Marisë

Foto është e orës 24.05 minuta e 15 gushtit 2020.

Urimi që i bëra vetes është: arritsha të ndryshoj shifrat nga 69 në 96.

Ju përshëndes miq!

Voskopojë: 15 gusht 2020

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Për dikë më e lehtë e për dikë më e vështirë, por për të gjithë, shprehja e ndjenjave mbetet pak sfiduese. Megjithatë, janë një pjesë e s

Marrëdhëniet nuk janë gjithmonë një vijë e drejtë. Shumicën e kohës jeta na mëson se është e kotë të ndjekësh udhëzimet e shkruara.

Edhe pse ekzistojnë tre simptoma kryesore të infektimit nga koronavirusi, nje hulumtim i ri ka gjetur se njerëzit me shendet të lig dhe t

Çdo grua, pavarësisht nga personaliteti i saj, shijet e saj ose ambienti në të cilin jeton, meriton të përmirësohet çdo ditë.

Të gjithë keni dëgjuar të flitet për produktet e reja të duhanpirjes të cilat veçojnë nikotinën nga tymi i dëmshëm i duhanit.

Amerikanja, Nikole Mitchell ka vendosur që të lërë punën në kishë dhe të bëhet striptiste.

Një nxënës 14-vjeçar, i cili ngacmohej sistematikisht nga shokët e klasës në një shkollë me konvikt vari veten vetëm disa ditë, pasi bash

Statistikat parashikojnë se ka rreth 3 miliardë përdorues të smartphoneve.

Reperi amerikan, Miles McCollum i njohur me emrin e artit Lil Yachty, u arrestua dhe u akuzua për qarkullimin me shpejtësi tej normave të