Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

Filmi i ri i "Spider-Man", zbulohet kur do të shfaqet në kinema

25/02/2021 - 09:12

Filmi i ri i "Spider-Man" me protagonist Tom Holland do të titullohet "Spider-Man: No Way Home" dhe pritet të dalë në kinema më 17 dhjetor 2021.

Njoftimi u dha në Twitter të mërkurën. Është përfolur se pjesë e kastit të filmit do jenë edhe aktorë që kanë qenë në filmat e kaluar. Alfred Molina do të përsërisë rolin e tij si Doctor Octopus, Jamie Foxx dhe Benedict Cumberbatch, i cili luan super-heroin Doctor Strange.

Në një intervistë të botuar së fundmi në Esquire, Holland mohoi që Maguire dhe Garfield do të shfaqeshin në filmin e ri, por nuk dihet nëse kjo deklaratë është e vërtetë apo jo, mendohet se ai dëshiron që t’i mbajë fansat kuriozë deri në publikimin e filmit. 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Niseshteja e misrit mund të jetë një ndër përbërësit kryesorë të kuzhinës suaj, por ajo që nuk dinit është se mund të përdoret gjerësisht

Pallati Bakningam Palace ka njoftuar se ceremonia e varrimittë Princ Filipit do të zhvillohet më 17 prill, e cila do të paraprihen nga 8

Një burrë amerikan mori vesh më në fund se çfarë i kishte ndodhur dy qenve të tij, të cilët kishin humbur mbi 20 vite më parë, pasi qafor

Falë shenjës së horoskopit ne dimë pikat tona të dobëta, ato të fortat, tiparet unike të personalitetit dhe mënyrën se si sillemi me të t

Në emisionin “Historia ime” në Tv Klan, ka qenë e ftuar gazetarja Ketrin Gjocaj, e cila ka dhënë një kontribut 30-vjeçar në ekran duke sj

Sipas astrologëve, këto shenja të horoskopit e kanë të pamundur të jetojnë bashkë.

Luani dhe Akrepi

Dëshira e fundit e princit Philip ishte që të vdiste i qetë në shtëpi, në shtratin e tij, raportojnë mediat e huaja, duke shtuar se nuk i

Kryeministrja e Norvegjisë, Erna Solberg, është gjobitur me 1,713 paund, pasi theu rregullat anti-COVID duke organizuar një festë familja

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, feston sot 47-vjetorin e lindjes.

Gjatë ndeshjes mes Granadës dhe Mançester Junajtidit, vëmendjen e të gjithëve e tërhoqi tifozi, i cili u fut nudo në fushën e lojës.