Fiori Dardha kthehet në punë pas humbjes së nënës: Nuk e di ku e gjeta forcën!

12/01/2021 - 20:10

Pak ditë më parë, moderatorja e njohur Fiori Dardha humbi njeriun më të shtrenjtë, nënën e saj pas një beteje të gjatë me kancerin.

Moderatorja ndau me ndjekësit një foto të nënës së saj, duke shprehur dhimbjen që la pas humbja e saj.

Ditën e sotme, në një postim në Instastory, Fiori shkruan se është futur në studion e “Boom” në të tretat e nënës së saj, menjëherë sapo është kthyer nga varrezat.

Përtej dhimbjes që ka, ajo shkruan se u detyrua të bënte grim e madje të qeshte me batutat e Rozanës, pasi televizioni nuk njeh sëmundje e zi.

Fiori shkruan se nuk e di se ku e gjeti forcën, por ka plotësuar amanetin e mamasë së ndjerë, duke vazhduar jetën pa lejuar dhimbjen që ta mposhtë.

Moderatorja pak kohë më parë, tregoi në rrjetet sociale, se e ëma po përballej me sëmundjen më të tmerrshme në botë. Fiori shkruante se ndërkohë që bëhej e fortë para saj, ajo qante në fshehtësi shumë herë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pasuria e kombinuar e dhjetë burrave u rrit gjatë pandemisë së coronavirusit me 445.6 miliardë euro (540 miliardë dollarë), ka gjetur Oxf

Kryetari i Partisë Agraro – Ambientaliste Agron Duka ka humbur një mik të shtrenjtë.

Ushqimi më i kërkuar në botë në “Google” është pica.

Një grua 57-vjeçare luajti një lotari duke ndjekur numrat që burri i ka ëndërruar rreth 20 vjet më parë.

Klitoni dhe Hairi janë bërë pjesë e rubrikës “Shihemi në Gjyq” tek E Diela Shqiptare për të zgjidhur një çështje që i mundon për rreth 7

Megjithëse mot i keq me fortunal, kushtet atmosferike nuk i pengojnë aspak amatorët e sërfit të gjejnë mundësinë të kënaqin shijet e tyre

Nëse mbretëresha Elizabeth është ende në izolim paraprak në kalanë Windsor, së bashku me bashkëshortin Philip, u takoi Kate Middleton dhe

Gazetari dhe moderatori Eno Popi i ka rezultuar pozitiv ndaj Covid-19. Bëhet me dijë se gazetari është në karantinuar në shtëpinë e tij.

Bashkëshortja e Mauro Icardit, Wanda Nara, ka marrë sërish vëmendjen e të gjithëve.

Një 74 vjeçar i infektuar me COVID-19 nga Britania e Madhe është shëruar pas 306 ditësh qëndrim në spital.