Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

Fiton më shumë se 300 mijë USD, turistja feston si "e çmendur"

27/02/2021 - 22:06

Një turisteje i ka buzëqeshur fati teksa ka qenë duke pritur avionin. Në aeroportin e Las Vegasit, turistja teksa priste fluturimin e saj për destinacionin e radhës ka menduar që të kalojë kohën e lirë duke luajtur tek makinetat e lojërave të fatit.

Por gruaja nga Teksasi nuk e kishte menduar asnjëherë që të arrinte të fitonte më shumë se 300 mijë Dollarë.

Ajo shihet në një video që tashmë është bërë virale në mediat sociale teksa gëzohet dhe nuk e beson që ka arritur që të fitojë më shumë se 300 mijë Dollarë.

Momenti i fitores së shumës së madhe të parave është filmuar dhe drejtuesit e aeroportit kanë përgëzuar turisten.

Ajo ka arritur që të kapë një  “jackpot”. Rekordi i shumës më të madhe të fituar 3.96 milionë Dollarë, ndërsa në muajin Korrik të vitit të shkuar një vizitor nga Kalifornia fitoi  873,000 Dollarë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pak javë më parë u zbulua se moderatorja Eni Vasili është shtatzënë për herë të parë.

Pasi emri i tyre u lakua në media për një sherr të supozuar mes të dyve, dy kandidatët për deputetë të Partisë Socialiste për qarkun Durr

Familja Mbretërore i dha lamtumirën e fundit dy ditë më parë Princit Philip, i cili ndërroi jetë në moshën 99-vjeçare.

Kryeministri Edi Rama ka pasur marrëdhënie tepër të ngushtë me gjyshen e tij, e cila ishte tepër e dhënë pas fesë dhe gjatë natës dëgjont

Gjatë intervistës me moderatorin Ardit Gjebrea tek rubrika “Gjysma ime” tek "E Diela Shqiptare", Lulzim Basha ka treguar një bisedë me va

Bashkëshorti i mbretëreshës së Anglisë, Princi Philip, i cili ndërroi jetë në 9 prill, u përcoll dje për në banesën e fundit.

Lulzim dhe Aurela Basha ishin sot në emisionin “E diela shqiptare” në një intervistë ndryshe.

Miliarderja e re, Kim Kardashian, u mburr në rrjetet sociale me një gjerdan të ri diamanti me vlerë deri në 150,000 dollarë.