Flori, diamante dhe 'Versace'/ Luks i paparë në shtëpinë e këngëtares shqiptare (FOTO)

Postuar: 25/02/2018 - 13:55

Jetesa e Adelina Tahirit me milionerin maqedonas është e rrethuar nga luksi. Çdo ditë shohim postimet e dhuratave super të shtrenjta që këngëtarja tregon në rrjetet sociale.

Po ashtu, shtëpia e çiftit e cila nuk ka përfunduar ende, është e arreduar me aksesorë që kapin vlera marramendëse. Të paktën këtë na e ka treguar vetë Adelina me postimet e saj në “Instagram” duke shkruar se shtëpia është në rregullim e sipër, duke na zbuluar kështu një ambient luksoz.

Në një prej postimeve, shihet një armë zbukurimi e pajisur me diamante, një abazhur po ashtu me diamante, një tjetër ndriçues prej floriri dhe disa sende të paketuara që mbajnë firmën “Versace”. Një luks i paparë...

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Çdo shenjë zodiakale ka meritat dhe defektet e saj që do të shprehen në veçoritë e karakterit të saktë.

   Eshtrat 2 mijë vjeçare të "bukuroshes së fjetur" varrosur me rroba luksoze dhe me dhurata për jetën e përtejshme janë gjetur nën një r

   Blogerja e njohur Armina Mevlani ka treguar për fansat e saj një problem me shëndetin e saj.

   Trupi i një 30-vjeçari, tifozi i zjarrtë i Lionel Mesit, është gjetur ditën e sotme, pasi ishte lajmëruar i zhdukur që kur ekipi i Arg

   Një lojë futbolli ka rezultuar shumë e dhimbshme për një adoleshent nga Kosova, që po argëtohej me sportin më të bukur në botë.

   Mjaftoi një foto e tij ku tregonte se po kthehej në vendlindjen e tij, Iran dhe mediet rozë u mbushën nga lajmet se pas vetëm 1 muaji,

   Një 15-vjeçar u tërhoq zvarrë nga një bandë dhe u rrëzua brutalisht për vdekje.

Modelja Delilah Hamlin dukej shume seksi teksa ka pozuar në sfilatën e Los Anxhelos me bikinit e reja.

Me një bindje absolute se mund t’i realizojë të gjitha qëllimet që mund t’i vërë vetes, Gert Zenelaj ndryshoi katërcipërisht jetën e tij.

Kur bëhet fjalë për pushime, të gjithë jemi të prirur të gjejmë format e argëtimit nga më të larmishmet, që përveç kënaqësisë dhe relaksi