Floyd Mayweather vishet me flori dhe diamante, kapin vlerën 50 mln dollarë

12/02/2019 - 15:51

Boksieri amerikan Floyd “Para” Mayweather nuk ka nguruar asnjëherë për të treguar sa i pasur është, por këtë herë e ka tepruar me videon e fundit të postuar në Instagram.

41-vjeçari për të promovuar bashkëpunimin me një kompani bizhuterish “Jadelle Beverly Hill”, është mbuluar në flori, diamante dhe para.

Boksieri ka zgjedhur një veshje në ngjyrë të florinjtë dhe të zezë ndërsa ka shkruar: “Fisnikëri e vërtetë. Gjithçka çfarë kam marrë është e vërtetë, madje edhe kupa me të cilën po pi është flori dhe nëse nuk ju pëlqen... më urreni vërtet! Tani ky është m*t i vërtet.”  

Vlera e bizhuterive që mbante veshur boksieri mendohet të jetë 50 milionë dollarë, një pasuri.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Dhjetëra mijëra bletë të mbajtura në koshere në çatinë e Notre Dame mbijetuan nga zjarri shkatërrues që depërtoi në katedrale.

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë një prej çifteve më të famshme dhe të dashura për publikun shqiptar.

Një vajze të vogël, e cila gjeti një prezervativ të përdorur në ushqimin që kishte blerë në McDonald’s, i është bërë një test STD për të

Mbretëresha e Britanisë së Madhe, Elizabeth, monarkja me jetëgjatësinë më të madhe në botë, ka festuar të dielën 93-vjetorin e lindjes, d

Atëherë kur ëndrrat e Jolandës ishin bërë thuajse realitet, me një bashkëshort që e kishte zgjedhur vetë dhe dy fëmijë si fryt i dashuris

Skeleti i Ivan Klyucharev-it, 31-vjeçarit të zhdukur 2 vjet më parë e që aspironte të ishte iluzionist, u gjet i prangosur pas një peme n

Një diamant i rralë ngjyrë blu është zbuluar në Botswana.

Tani që ka bërë divorcin me partinë e saj, sepse nuk pranoi të dorëzojë mandatin e deputetit, Rudina Hajdari ka marrë përsipër që të bëjë

52-vjeçari Alberto Vazzoler, një ish-dentist nga San Donà di Piave në tetorin e vitit 2016 fshehu paratë te soba pasi nuk i kishte deklar