FOTO/ Nga pastore në striptiste: Nuk kam qenë kurrë më e lumtur

30/09/2020 - 12:58

Amerikanja, Nikole Mitchell ka vendosur që të lërë punën në kishë dhe të bëhet striptiste. Mitchell pas këtij vendimi është shprehur se nuk ka qenë kurrë më e lumtur, pasi tani ka njohur veten.

Ajo punon si striptiste dhe pozon me të brendshme online. Mitchell ka krjuar një llogari në OnlyFans ku poston fotografi dhe video në këmbim të parave dhe ka mbledhur shumë abonentë.

Gruaja që vjen nga një familje e rreptë konservatore, për mediat ka thënë se gjithmonë e kishte imagjinuar veten si striptiste që ku kishte qenë e vogël.

"Por unë isha i indoktrinuar të besoja se dëshirat e mia dhe trupi im ishin natyrshëm mëkatarë dhe të këqij", ka thënë ajo, ndërsa ka shtuar se u bë pastore sepse një nga ish-pastorët e saj i kishtë thënë se kishte tipare teologjike.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Për të dytën herë brenda një muaji regjistrohet hënë e plotë.

Mbrëmja e sotme ka rezervuar një spektakël qiellor për të gjithë adhuruesit e satelitit të Tokës.

Adriana Matoshi pranoi se është në një lidhje dashurie në “Shiko Kush LUAN”, por përgjigja mbeti me aq.

Halloween-i është një festë që pritet me padurim nga fëmijët, por këtë vit ajo është kushtëzuar shumë nga pandemia që ka mbërthyer gjithë

Punonjësit e Muzeut Egjiptian në Kajro përfunduan në gjyq për akuzat e ngjitjes në një mënyrë ”false” të mjekrës së Tutankhamonit.

Shkencëtarët kanë zbuluar një asteroid gjigand që përmban mjaftueshëm metal sa për të bërë miliarder këdo në Tokë.

Numri i koalave në të gjithë shtetin australian të Uellsit të Ri të Jugut është në rënie të qëndrueshme për shkak të stresit në sistemin

Ish-bashkëshortja e Raoul Bova, Chiara Giordano po përjeton një histori të re dashurie me balerinin e njohur të spektaklit më të ndjekur