FOTO/ Ushtari mysliman me trupin e mbushur me tatuazhe

Postuar: 15/05/2018 - 14:00

Një ushtar myslim nga Sydney ka shtuar edhe një tatuazh të ri në kokë.

Ylli i Instagram i njohur si Yakiboy, i cili e quan veten 'ushtari mysliman i Shia' ka mbushur trupin e tij muskloz me tatuazhe edhe pse feja nuk ia lejon.

Ai ka publikuar foto nudo në rrjetet sociale, teksa mbulon pjesët intime me emoji pice, ku duket shumë qartë se nuk ka mbetur asnjë vend më për tatuazh.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Filmi i njohur “Murgeshat gazmore” vjen me një kapitull të tretë plot me surpriza dhe me mungesë të aktores Whoopi Goldberg, e cila na ka

Në mes të turit për promovimin e librit të saj "Becoming", Michelle Obama kishte kohë për të zyrtarizuar një martesë.

"West Side Family" kanë qenë një nga grupet më të dëgjuar shqiptarë përsa i përket muzikës.

Kur shohim personazhe të njohur të botës së modës, apo aktor, këngëtarë etj, mahnitemi nga përkujdesi ndaj çdo detaji, sidomos të fytyrës

Lori Hoxha ka postuar në logarinë e saj në YouTube klipin e dasmës së motrës së saj, Sarës dhe Ledionit.

   Moderatorja e njohur Rudina Dembacaj e çeli sezonin e dytë të emisionit “Mos i fol shoferit” me politikanen Grida Duma.

   Është e lehtë të mendosh se Kate Middleton përpara se të martohej me princin William jetonte si një mbretëreshë, por në fakt nuk është

   Në 23 shtator, Romy Schneider do të kishte mbushur 80 vjeç.

   Carlo Ancelotti ka “zyrtarizuar” blerjen e radhës, por ajo nuk ka të bëjë aspak me Napolin.