Fotografi ‘sfidon’ vdekjen, i del para përbindëshit vrasës (FOTO)

Postuar: 21/08/2018 - 21:37

   Mund të konsiderohet si fotografi më i “çmendur” në botë.

Bëhet fjalë për Alex Suh, i cili i duhet të sakrifikojë shumë për të shkrepur një foto sa më të mirë, saqë mund të rrezikojë dhe jetën e tij.

Për të përmbushur këtë, ai nuk e ka problem që të qëndrojë vetëm pak centimetra larg krokodilit.

Alex kërkon që të japë edhe një mesazh: këto kafshë në dukje të frikshme nuk i vrasin njerëzit.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Alkooli është përgjegjës për më shumë se 5% të vdekjeve në të gjithë botën ose rreth 3 milionë vdekje në vit.

Australania Josie Capllonch ka shpenzuar 50 mijë dollarë në operacione plastike pas dëshirës së madhe për tu dukur si një kukull barbi.

Rrjeti social Instagram ka bashkëpunuar me Giphy për të sjellë një opsion të ri për përdoruesit.

Një ish-futbollist legjendar i Liverpulit ka bërë një rrëfim tronditës për BBC.

   Artisti Robert Aliaj ka bërë një rrëfim të fortë në studion e emisionit “Provokacija” të Mustafa Nanos në ABC News.

   Kimberly Thompson është ish-bateristja e stafit të Beyonce, e cila sapo është tërhequr nga detyra e saj.

   Kur dëshira për të luajtur në lojërat online, na kthehet në një obsesion, duhet të bëjmë kujdes sepse tashmë kjo është një sëmundje…”

   Noah Cyrus po shet një shishe me lotët e saj, për 12,000 dollarë.

Nëse nuk e njihni Cristiano Ronaldo-n, atëherë duhet të keni jetuar poshtë një shkëmbi për 15 vitet e fundit.

Mbrëmjen e kaluar në kryeqytet u zhvillua një ndër eventet më të rëndësishme.