Fotoja bëhet virale dhe njerëzit janë të bindur se kjo grua nuk është Melania Trump

27/10/2020 - 09:52

Përpara debatit me kundërshtarin Joe Biden, presidenti i SHBA-së Donald Trump, u fotografua në shoqërinë e Melania Trump, ose së paku një personi që hiqet si ajo.

Njerëzit në internet vunë re se gruaja në foto ngjason së tepërmi me Melania-n, por dukshëm sipas tyre nuk është ajo. Arsyeja kryesore është fakti se ajo është duke qeshur, një qëndrim jo fort tipik i Melania-s së vërtetë.

Në internet, të shumtë janë njerëzit që krahasojnë formën e buzëve dhe dhëmbëve.

Nuk është hera e parë që përflitet se Zonja e Parë e SHBA-së ka një sozi, e cila ndodh të shoqërojë presidentin hera-herës, por Trump e ka mohuar një fakt të tillë. Sidoqoftë, një tjetër krahasim në internet i cili vë në dukje diferencën në gjatësi mes tyre mund ta shihni në fotot më poshtë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një kirurg në Arabinë Saudite ka vdekur në dhomën e operacionit të spitalit ku do të kryente një procedurë ortopedike, njoftonin mediat v

Një taksist në Turqi ka bërë një gjest që jo shumë njerëz e bëjnë, pasi gjeti një sasi të konsiderueshme parash në automjetin e tij.

Periudha e vështirë është gati të mbarojë për pothuajse gjysmën e shenjave të zodiakut.

Këngëtarja shqiptare, Zajmina Vasjari mbetet një nga femrat më tërheqëse të showbiz-it shqiptar.

Përse vijojmë të dezinfektojmë sipërfaqet nga frika e koronavirusit kur e dimë se ai qëndron në afër?

Një burrë që vrau gruan e tij u tha policëve, se ajo nuk ishte e lumtur pasi ai nuk dukej aq mirë sa ajo.

Ish-çifti i famshëm, Liam Hemsworth dhe Miley Cyrus prej kohësh janë në qendër të mediave për jetën e tyre private.

Është ëndrra e çdo adhuruesi filmash të kalojë sezonin e pushimeve duke parë filmat e tyre të preferuar të festave, por “Reviews.org” do

Pas përfundimit të pandemisë së Covid-19, Bill Gates, parashikon se do të ketë 50 përqind më pak udhëtime me aeroplan, sesa ka pasur më h

Shpesh herë jemi vetë ne shqiptarët që "e teprojmë" për të nxjerrë patjetër me prejardhje nga toka jonë figura të shquara të historisë, s