FOTOLAJM/ I pabanuar prej 12 ditësh, në pallatin e VIP-ave në Durrës shpërthejnë lulet

07/12/2019 - 18:42

Ende nuk dihet me siguri fati i godinës 6-katëshe, në bulevardin “Dyrrah”, të cilit i është vënë shiriti bllokues që ditën e parë të tërmetit të 26 nëntorit.

I njohur ndryshe edhe si pallati i VIP-ave në Durrës (kanë banuar në të këngëtarja mjaft e dashur për publikun Parashqevi Simaku, kompozitori i njohur Agron Xhunga etj) prej 12 ditësh është braktisur nga banorët e tij, pasi ka pësuar dëme të mëdha.

Por edhe pse pa kujdesin e të zotëve të shtëpisë, lulet në një nga ballkonet e këtij pallati kanë shpërthyer pavarësisht të ftohtit të këtyre ditëve.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Tuna Sejdi dhe Patris Berisha kanë qenë çifti më i diskutuar në mediat rozë këto kohët e fundit.

Çdo 14 shkurt dyqanet e luleve kanë më shumë shitje, restorantet më shumë rezervime dhe të gjithë po mendohen si të surprizojnë dikë.

Agron Duka ka festuar ditëlindjen e tij të 63-të, ditën e sotme.

Si gjithmonë, kundër rrymës! Emmanuel Adebayor, futbollisti nga Togo, i cili ka qenë pjesë e skuadra të mëdha europiane Arsenal, Manchest

Pasi u largua nga Shtëpia e Bardhë, Donald Trump iu kthye pasionit të tij të vjetër; golfit.

Flokët që këputën, maja apo rrënjë të ashpra nuk janë kurrë një eksperiencë e këndshme.

Një dashamirës i maceve që gjeti një kotele të vogël të varrosur në dëborë mendoi se ishte e humbur, por më vonë zbuloi se ishte një nga

Anwar Hadid u rikthye për të punuar në Londër ditën e mërkurë, pasi u kthye nga udhëtimi i tij në Meksikë me të dashurën e tij, Dua Lipa.

Një vajzë 10-vjeçare ka humbur jetën në spitalin Di Cristina në Palermo, për shkak të një sfide në "Tik Tok".