Frikë gjatë ngritjes në ajër, avioni goditet nga rrufeja

14/11/2017 - 18:15

   Një Boeing 777 i K1M ishte nisur nga aeroporti i Schgipol në drejtim të Limës në Peru, teksa papritur ka nisur stuhia.

Mjeti po kalonte nën një re të madhe me shi, teksa rrufeja ka goditur avionin në pjesën e përparme.

Për pasagjerët në bord shumë frikë, por avioni ka vazhduar pa problem rrugën e tij.

Filmimi është shpërndarë nga kompania holandeze e fluturimit që ka dashur kështu të tregojë fuqinë e flotës së saj.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Megjithëse ai asnjëherë nuk e kishte pranuar publikisht lidhjen e dashurisë, të gjithë miqtë e rrethit të tij e dinin se balerina e njohu

Bie nga krevati ndërsa bënte seks me partnerin e saj dhe kërkon një dëmshpërblim goxha të majmë.

Policia franceze, në bashkëpunim me Europolin, arrestuan një person që kishte falsifikuar vdekjen e që jetonte mes luksit në Francë.

Një nuse e sapokurorëzuar pësoi goditje të shtunën në New York, ku kishte mbërritur me bashkëshortin për të kaluar muajin e mjaltit.

Ditën e sotme familjarët e ish-diktatorit Enver Hoxhës ka përkujtuar ditëlindjen e tij, 110-vjetorin.

Kristiano Ronaldo vazhdon të jetë në telashe për akuzat që e lidhin atë me një përdhunim të ndodhur në Las Vegas.

Nëse ai ose ajo i përket njërës prej kësaj shenje horoskopi, bëni mirë që ta mendoni disa herë qëndrimin pranë tyre.

Pippa Middleton është bërë nënë për herë të parë, pasi solli në jetë një djalë që peshonte 3 kilogramë e 800 gramë.

Reperi i njohur shqiptar ka kontribuar me shtatë këngë në filmin ‘Albanian Gangster’.

Për shumicën e njerëzve në mbarë botën, autobusët, taksitë, trenat dhe makinat janë mjeti i zakonshëm i transportit.