Ftesa e ish-futbollistit për aktoren porno: Eja më shuaj qiriun e 50-të

25/05/2019 - 17:09

Në fushë ishte i papërmbajtshëm, teksa golat e tij kanë çmendur tifozët e Kolumbisë, por edhe të Parmës e Njukasëllit. Po flasim për Faustino Asprilian, i cili më 10 nëntor do të festojë 50-vjetorin e lindjes.

Për festën e tij, që parashikohet të jetë madhështore, ish-sulmuesi ka ftuar edhe Esperanca Gomez, një aktore e njohur e filmave pornografikë. Ftesa nuk lë asnjë hapësirë për keqkuptim, çka shihet edhe në mesazhin që Asprilia i ka dërguar 39-vjeçares, ku thuhet:

Të lutem, eja më shuaj qiriun e 50-të për ditëlindje”. Sipas Esperancës, ky nuk është mesazhi i parë i ish-bomberit, por me sa duket nuk do të jetë as i fundit, duke qenë se nga ditëlindja e tij e ndajnë thuajse 6 muaj.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Dy personave që drekojnë në një restorant mesatar në Shqipëri fatura nuk do t’i kalojë shumën prej 2,500 lekësh.

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Londër, pasi një bankomat nisi të nxjerr para në kohën që njerëzit kalonin aty pranë.

Vetëm pak ditë më parë ylli televiziv Kim Kardashian ndodhej për një vizitë në “Shtëpinë e Bardhë” ku tregoi se ka nisur bashkëpunimin me

Ditë më parë, saktësisht në ditëlindjen e tij, Gjykata e Tiranës la të lirë reperin Stresi.

Albi Gjoka nga Durrësi, është një i ri shqiptar, që sapo ka hedhur hapat e parë të suksesit në rrugën e politikës së jashtme ndërkombëtar

Truri i njeriut mund të prodhojë 12.000 deri në 50.000 mendime në ditë, megjithatë ende nuk e dimë se çfarë tjetër është i aftë të bëjë.

Ashtu si lëkura, flokët tanë, sidomos në verë, kanë nevojë për mbrojtje nga dielli dhe hidratim.

Aktivitetet kriminale të lidhura me produktet e falsifikuara po kryhen nga rrjete të krimit të organizuar gjithnjë e më shumë të profesio

Në atmosferën e duartrokitjeve të miniserialit amerikan “Chernobyl”, ai mori një meritë të veçantë si një nga personat që shmangën një ka

Kapiteni i Real Madrid-it dhe Spanjës, Sergio Ramos, është martuar këtë të shtunë me drejtuesen televizive spanjolle, Pilar Rub