Fundi i “Game of Thrones”, jepet suport psikologjik për fansat

21/05/2019 - 17:20

Fundi i “Game of Thrones” ka shkaktuar pakënaqësi në miliona fansa nga e gjithë bota. Disa edhe për faktin se finalja  e madhe nuk i ka kënaqur të gjithë, por mbi të gjithë për arsyen se një nga seritë mjaft të dashura ka mbaruar rrugëtimin e saj.

Një traumë e vertetë, për shumë. Aq sa dikush ka menduar të ngrejë në këmbë një servis të suportit psikologjik për të gjithë ata që mund të ndihen jetimë nga intrigat dhe aventurat e 7 mbretërive.

Ka qenë faqja angleze Bark.com ajo që ka menduar të vendosë në shërbim një konsulencë psikologjike përmes Skype. Fansat mund të flasin me një ekspert që njeh të gjithë serialin “Game of Thrones”. E gjithë kjo vetëm me shërbimin e 25 dollarëve dhe 30 minuta për 50 dollarë në orë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Mesazhet me një modele bukuroshe i kanë kushtuar shtrenjtë futbollistit të Egjiptit, Amr Warda.

Ata që do këpusin zambakun i cili në literaturë quhet “Mis/Akkuş” i zbuluar për herë të parë në Ordu të Turqisë në vitin 1993, do të pagu

Autoritetet malajziane sekuestruan më shumë se 5 mijë breshka të vogla, të cilat u zbuluan në dy valixhe në aeroportin e Kuala Lumpur.

Policia e Berlinit do të vazhdojë të veshë uniformën e plotë të verës, përfshirë pantallonat e gjata dhe mund të heqë vetëm kapelën në va

Bashkëshortja e kryetarit të bashkisë së Tiranës, Ajola Xoxa me anë të një postimi në "Instagram" ka dhënë mbështetjen për rikandidimin e

Jemi mësuar ta shohim të kuruar në daljet e saj por kur miliarderja më e re në botë doli pa make-up dhe pa asnjë filter, njerëzimi u shok

Gjatë procedurave të divorcit, gjykata argjentinase vendosi t’i jepte rëndësi punës më të papaguar; punëve të shtëpisë!

Sozia e Lionel Messit rikthehet dhe një herë në qendër të vëmendjes, këtë herë jo për ngjashmërinë e tij shumë të madhe me sulmuesin argj

Një çift ka festuar dy gjërat më të bukura që i ndodhën në jetën brenda vetëm 30 sekondash.