Fustan me fytyrën e saj, Kim Kardashian pozon për koleksionin e ri (FOTO)

03/12/2020 - 18:57

Kim Kardashian ka publikuar koleksionin e ri të veshjeve duke pozuar me një fustan të dizajnuar me fytyrën e saj. 40-vjeçarja, e cila është shumë aktive në rrjete sociale, duket në top formë në fustanin e koleksionit të saj të fundit “KKW Beaut”.

“Fakti argëtues … dhoma ime ishte e gjitha livando dhe ngjyra vjollcë ka qenë gjithmonë shumë e bukur dhe e pëlqyer për mua, prandaj doja që koleksioni im i ditëlindjes të kishte paletën më të bukur të purpurt”, ka shkruar ajo.

Linja u prezantua në ditëlindjen e Kim në kohën kur ajo lindi, më 21 tetor në 10:46 të mëngjesit. Për ditëlindjen e 40-të, Kardashian organizoi një festë madhështore me miqtë dhe familjen në një nga ishujt më të njohur në botë, por u kritikua për grumbullim të njerëzve në kohë pandemie.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Vladimir Putin ditët e fundit është në qendër të vëmendjes së mediave rozë pas zbulimit të vajzës së tij sekrete.

Këngëtari polifonik, Guri Rrokaj i ka kushtuar një këngë Presidentit turk, Rexhep Taip Erdogan.

Një ceremoni e cila kishte shumë pak persona dhe ndër të tjera ajo që ra në sy, ishte veshja lejla që kishin zgjedhur disa nga gratë më t

Këngëtarja Fjolla Morina ishte padyshim një nga personazhet më të përfolur të 2020-të.

23-vjeçarja Victoria Strauss ka vdekur në një aksident të frikshëm në Ohio, të SHBA, teksa tentonte të paguante parkimin me kartën e saj.

Autopsia ka zbuluar të vërtetën e vdekjes së modeles Alexis Robinault Sharkey, trupi i së cilës u gjet pa shenja jete në një rrugë në Tex

Tiffany Trump, vajza më e vogël e ish-presidentit amerikan, Donald Trump është fejuar me të dashurin e saj, Michael Boulos.

Avokatët e Dukeshës së Sussex, Meghan Markle kanë deklaruar se padia kundër tabloidit "Associated Newspapers" për shkelje të privatësisë

Viti 2021 pritet të jetë shumë më ndryshe se viti pandemik që lamë pas, për shkak të të cilit u anuluan shumë prodhime kinematografike os

Nga sot qyteti i Milanos ndalon pirjen e duhanit në mjedise të hapura në disa zona të qytetit. Ndalimet fillojnë nga stacionet e transpor