Futbollisti i njohur do martohet me dy të dashurat njëkohësisht

24/05/2018 - 13:04

Ish-futbollisti i Barcelonës dhe Milanit, braziliani Ronaldinjo do të martohet me dy femra njëkohësisht!

Sipas mediave braziliane, aktualisht ai po bashkëjeton me dy të fejuarat e tij, Priscilla Coelho dhe Beatriz Souza, dhe shumë shpejt do të martohet me të dyja.

Ronaldinjo u lidh me Beatriz në vitin 2016, por vazhdoi lidhjen e mëparshme me Priscillan. Të dyja partneret e tij marrin nga 1500 euro çdo muaj nga Dinho për t’i shpenzuar si të duan.

Ai iu blen partnereve të tij të njëjtat dhurata, në mënyrë që marrëdhënia treshe të funksionojë. Megjithatë motra e tij nuk është dakord dhe nuk do të marrë pjesë në martesën treshe të Ronaldinjos.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Revista Forbes përmes një artikulli ka pretenduar se Kylie Jenner nuk është më miliardere dhe se ajo ka gënjyer për shifrat e dhëna.

Unaza prej 14 karat ari dhe diamanti, të cilën Kobe Bryant ia dhuroi mamasë së tij 20 vjet më parë, është shitur për një  shumë prej 206 

Fotot e fundit të miliarderes së njohur, motrës së Kim Kardashian, Khloe kanë ngjalluar mjaft diskutime në rrjet.

Pas një operacioni të policisë nga Bosnja dhe Hercegovina, janë arrestuar plot 35 persona.

Nëna e dy fëmijëve, Laura Higginson, e cila po trajtohej në spital për një pneumoni të dyshimtë, vdiq pasi iu administrua aksidentalisht

Jona Shehaj gjatë kësaj kohë karantine ka përdorur shumë aplikacionin “Tik Tok”, por një video e saj ka marrë dhe vëmendjen e kryeministr

Deputeti Selami Jenishehri ka lënë gojëhapur të gjithë publikuan teksa është shfaqur me një model të ri flokësh.

Reperi i njohur Arkimed Lushaj, që njihet ndryshe me emrin e artit Stresi, ndodhet prej kohësh në një raport të komplikuar me bukuroshen

Masat e forta shtrënguese të marra nga qeveria për parandalimin e koronavirusit kanë paralizuar dhe “infektuar” disa nga sektorët e ekono

Një mjek i cili nuk ka përdorur sapun dhe shampo për 4 vite i ka lënë gojëhapur të gjithë teleshikuesit në New York.