Futbollistit të njohur i plas skandali seksual

20/07/2018 - 18:38

   Një futbollist i njohur i Premier League, ka paguar “qimet e kokës” tek një gangster evropian që t’i shpëtonte thyerjes së këmbëve, pasi kishte fjetur me gruan e këtij të fundit.Lajmi është bërë me dije nga mediat britanike, të cilat thonë se emri i këtij ylli të Premier Ligës nuk dihet, por që sipas burimeve, ai është shumë i njohur dhe ka shumë ndikim në skuadrën që luan.

Futbollistit i është zbuluar skandali pasi një femër e cila mban pseudonimin Iamawagama në Instagram, iu përgjigj pyetjes se cila ishte “historia më skandaloze që prek një futbollist”.

Ajo u përgjigj: “Hmmmm …. Një futbollist i martuar ka kaluar natën në një hotel evropian të bukur me një zonjë sexy (jo gruan e tij).“Burri i zonjës sexy qëlloi të ishte një gangster i madh evropian. Futbollisti i ka paguar atij £ 100,000, që ajo që ka ndodhur të mund të “harrohet” dhe këmbët e tij të mos thyhen”, raporton Daily Star.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Reperi i njohur shqiptar ka kontribuar me shtatë këngë në filmin ‘Albanian Gangster’.

Për shumicën e njerëzve në mbarë botën, autobusët, taksitë, trenat dhe makinat janë mjeti i zakonshëm i transportit.

Pensionistja Jeannie Rice ka thyer rekord botëror në Maratonën e Bostonit pasi mbaroi garën për rreth 3 orë e gjysmë.

Ekspertët kanë paralajmëruar banorët e Sidnejit se shumë shpejt do të përballen me një cunami që është përshkruar "ekstremisht i rreziksh

Birra është mbreti i pijeve alkoolike pasi është më e preferuara dhe e përdorura nga njerëzit.

Specialistët e destinacioneve turistike dhe të aventurave të ndryshme në udhëtime nëpër të gjithë botën kanë publikuar edhe vendin më të

Harper Yeats është vogëlueshja 5 muajshe që ka shëtitur 50 shtete për një javë.

Ish-modelja Erica Mena u arrestua fundjavën e kaluar për posedim të lëndës narkotike marijuanë.

Një stuhi e fuqishme solli me vete breshër, që la të plagosur një grua në Queensland të Australisë.

Fund tragjik për modelen amerikane Kelsey Qayle.