Gati 10 seritë e reja të “Beverly Hills 90210”

23/08/2019 - 22:11

Seriali i njohur i viteve 90-të “Beverly Hills” shumë shpejt do të nisë të transmetohet pasi 10 seritë e para të tij janë gati.

Në këtë serial do të kthehet kasti origjnal i aktorëve, por pa praninë e aktorit Luke Perry në rolin e “Dilanit” pasi vetëm pak muaj më parë ndërroi jetë.

Seritë e reja të “Beverly Hills” do të nisin me një homazh për aktorin e ndjerë Perry.

“Ne kemi humbur dikë shumë të afërt për ne, shumë të rëndësishëm. Luke ishte jashtëzakonisht shumë i rëndësishëm për mua. Dhe mendoj se ky ishte një moment vendimtar për mua, aty e pashë ribashkimin tonë ndryshe. Ishte një mënyrë e imja për të nderuar një njeri që e kam dashur shumë dhe mu duk gjëja e duhur për të bërë”, – është shprehur aktorja Shannen Doherty.

Personazhet e njohur të këtij seriali si Kelly, Donna, David, Brendon dhe Brenda, Andrea, Steve do të rikthehen ku kanë qenë 20 vite më parë, në Beverly Hills, me romanca, miqësi e intriga, por tashmë në një version të ri, i cili nuk do të vijë si një vazhdim i serialit.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Vajza e regjisorit të famshëm, Steven Spielberg, ka nisur një karrierë të re në industrinë e pornografisë dhe shprehet se babai i saj e m

Dy gra të cilat blenë shilte për karriget e kopshtit në një dyqan bamirësie në Zyrih, morën shumë më tepër se aq.

Një infermiere greke 34-vjeçare, Stavroula Metaxakis, nga Viannos i Kretës gjeti portofolin me 500 euro të një nëne shqiptare, teksa isht

Një i ri shqiptar ka fituar 30 mijë euro në emisionin e njohur italian Avanti un’ altro”, të drejtuar nga Paolo Bonolis. Shqiptari Xhino

Aktori i humorit, Albano Bogdo, ka ndarë me ndjekësit e tij në rrjete sociale lajmin e trishtë të ndarjes nga jeta të gjyshes.

Pak javë para se të vriste veten, Caroline Flack shkroi një letër që s’e publikoi dot ku tha se “e ardhmja iu shkatërrua” ngaqë akuzohej

Përdorimi i fjalës “mbretëror" nga Princi Harry dhe gruaja e tij, Meghan, për sipërmarrjen e tyre të re po rishikohet nëse do të lejohet

Kryeministri Edi Rama ka qenë i ftuar mbrëmjen e djeshme në “Real Story” të gazetarit Sokol Balla.

Këngëtari i njohur Harry Styles, ditën e Shën Valentinit është përballur me një situatë të vështirë.

Qytetarët në Britani janë shokuar kohët e fundit, pasi në rrugët e Sunderland janë hedhur jastëkë të mbushur me gjarpërinj.