Gazetari publikon foton me Dua Lipën, por vëmendjen e merr dikush tjetër! (FOTO)

21/11/2018 - 18:18

Është mbajtur në Romë koncerti "Të bashkuar në muzikë në kujtim të Skënderbeut".

Shumë personazhe të famshëm shqiptarë ndodheshin atje për të festuar "Vitin e Skëndërbeut", ndër to edhe këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa.

Në ceremoni ishte prezent edhe gazetari e spikeri i lajmeve Drini Zeqo.

Gazetari ka postuar një foto në rrjetet sociale me këngëtaren, por ajo që ka tërhequr vëmendjen është prania e një djali të vogël në foto.

Ai është pozicionuar ndaj kamerës, ndërsa mimika e tij i ka bërë të gjithë të qeshin.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pema e Krishtlindjeve më e shtrenjtë në Evropë është e krijuar nga monedha të arta dhe vlera e saj është 2.3 milionë euro.

Mercedes Benz ka vendosur të shpenzojë 20 miliardë euro për makina elektronike me bateri.

Nuk ka kurrë paqe për Diego Armando Maradonën, i cili në një mënyrë apo tjetër mbetet në qendrën e vëmendjes.

Reperja e famshme ka zbuluar në rrjetet sociale një marrëdhënie të re me një burrë që ka një të kaluar të trazuar prapa tij.

Një vajzë 7-vjeçare nga India shkoi në polici pasi babai i saj theu premtimin për të bërë një tualet.

Në prag festash, të shumtë mendojnë të udhëtojnë në shtete të ndryshme. Por, ku janë të lirë të udhëtojnë ose jo shqiptarët?

Emri më i kërkuar në Google për të dytin vit rradhazi në Mbretërinë e Bashkuar është "Meghan Markle".

Një ngjarje e rëndë ka tronditur botën e sportit.

Kryeministrja britanike, Theresa May ka telashe me daljen nga Bashkimi Europian, por edhe me daljen nga vet makina e saj.

Bashkëshortja e Ikardit, Vanda Nara, herë pas here i merr vëmendjen kapitenit të Interit me deklaratat e saj.