Gënjeu se ishte e sëmurë për të shkuar në Maldive, Miss-it i merret titulli

22/03/2019 - 17:07

Mbretëreshës së bukurisë në Rusi i merret titulli. Ajo është parë në Maldive pasi ka anuluar paraqitjet në evente të rëndësishme duke thënë se ishte e sëmurë.

Miss Moska 2018, Alesia Semerenko, po akuzohet se ka refuzuar të merr pjesë në eventet më të rëndësishme duke thënë se ishte e sëmurë.

Por, ajo më pas është parë në rrjete sociale duke pushuar e duke marre rreze në Maldive.

24 vjeçarja madje ka marrë kurorën në shtëpi, që është kundër rregullave, duke e dëmtuar atë.

Dhe kur e ka kthyer, diamantet kanë rënë nga kurora, kanë thënë organizatorët.

Mirëpo, modelja e njohur ka përgënjeshtruar këto akuza kundër saj, duke pretenduar se është viktimë e një hakmarrjeje dhe një fushate gënjeshtrash, kjo pasi që ajo ka nervozuar shumë njerëz, pasi ka fituar titullin prestigjioz të më të bukurës në Rusi tre muaj më parë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një vajze të vogël, e cila gjeti një prezervativ të përdorur në ushqimin që kishte blerë në McDonald’s, i është bërë një test STD për të

Mbretëresha e Britanisë së Madhe, Elizabeth, monarkja me jetëgjatësinë më të madhe në botë, ka festuar të dielën 93-vjetorin e lindjes, d

Atëherë kur ëndrrat e Jolandës ishin bërë thuajse realitet, me një bashkëshort që e kishte zgjedhur vetë dhe dy fëmijë si fryt i dashuris

Skeleti i Ivan Klyucharev-it, 31-vjeçarit të zhdukur 2 vjet më parë e që aspironte të ishte iluzionist, u gjet i prangosur pas një peme n

Një diamant i rralë ngjyrë blu është zbuluar në Botswana.

Tani që ka bërë divorcin me partinë e saj, sepse nuk pranoi të dorëzojë mandatin e deputetit, Rudina Hajdari ka marrë përsipër që të bëjë

52-vjeçari Alberto Vazzoler, një ish-dentist nga San Donà di Piave në tetorin e vitit 2016 fshehu paratë te soba pasi nuk i kishte deklar

Pornostarja Anna Ciriani është mes kandidatëve për zgjedhjet në Parlamentin Europian.

Duheshin dhe 5 minuta të përfundonte ndeshja mes Siksers dhe Nets në NBA dhe në stolin e vendasve, Xhoel Embind, me bluzë ka mbuluar hund