Genta Ismajli, sekretet e saj femërore

19/12/2012 - 14:28

 

 

Energjike dhe me shumë sharm, këngëtarja e njohur Genta Ismajli rrëfehet për anët e saj të panjohura. Ajo vazhdon të jetë “single” dhe, siç duket, po i përshtatet shumë ky status, të paktën deri më tani nuk e kemi parë me ndonjë mashkull në krah. Fotot e fundit janë shkëputur nga xhirimet festive ku Genta shihet shumë në formë… 

Çfarë nuk do të vishje kurrë?

Birthday Sout. 

Çfarë nuk mungon kurrë në çantën tënde?

Portofoli. 

Buzëkuqi i të gjitha kohërave?

Merlin Monro Red lipstick. 

Ke një aksesor fatsjellës?

Çelësi. 

Cilës pjese të trupit tënd i kushton më shumë kujdes?

Komplet trupit. 

Parfumi i preferuar?

Roberto Cavali. 

Blerja e fundit?

Libër. 

Stili yt me tri fjalë?

Elegant, komfort, origjinal. 

Cilat nga tendencat e sezonit të fundit të ka pëlqyer më shumë?

Të pastrojmë Kosovën. 

Këpucët dhe çanta kult?

Çanta Louis Vuitton, këpucët Under Armour. 

Kur nuk ke ide shumë të qarta për një mbrëmje, cila është veshja e parë që të vjen në mend?

Këmishë dhe pantallona. 

Tri produktet bazë të grimit (specifiko me emra konkretë).

Pudra, lipgloss, rimeli. 

Çdo stinë ka tendencat e saj të ngjyrave të flokëve. U bindesh pikë për pikë?

Jo. 

Ke përdorur ndonjëherë maska frutash në shtëpi? Nëse po, na jep recetën.

I kam të gatshme prej secilit frut. 

Thonjtë natyralë apo falsë?

Natyral. 

Çfarë përdor kundër celulitit?

Palestër. 

Me çfarë syzesh dielli e mbron shikimin?

Tiffany sun glasses. 

Bizhutë, të vogla e të çmuara apo të mëdha e të dukshme?

Të vogla të çmuara. 

Xhinset, vetëm në fundjavë apo edhe në ditë të zakonshme dhe cili model të përshtatet më shumë?

Preferoj pantallonat. 

Thuaj të vërtetën, sa kohë të duhet për t’u bërë gati për një mbrëmje?

Varet, 3 orë. 

Koha më e gjatë që ke kaluar në një sallon bukurie?

2 ditë. 

Cilit stilit do t’i besoje fustanin tënd ideal?

Glamorous. 

Ikona e padiskutueshme e stilit?

Kam shumë. 

Aksesori që nuk del kurrë nga moda?

Ora. 

Në ç’vend i ke kaluar pushimet më të bukura deri tani?

Amerikë. 

Në cilin qytet do të doje të jetoje?

Chicago. 

Ushqimi që i bën mirë trupit dhe mendjes?

Ushqimi i gjelbër dhe peshku. 

Kokteji ideal për të shoqëruar një natë me miq?

Margarita.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Xhejson Bafti, vogëlushi që bëri për vete shqiptarët me të folurën karakteristike, teksa nuk shqiptonte dot shkronjën “k”, ka nisur sot r

Publikimi i fotove nudo të Princeshë Dianës në vitin 1996 krijoi një skandal.

Enti Federal i Mjedisit ka gjetur thuajse te të gjithë fëmijët e kontrolluar mbetje plastike të dëmshme për shëndetin.

Kur je në një lidhje, zënkat janë të pashmangshme, por nëse ato bëhen gjithnjë e më të shpeshta është e natyrshme ta pyesni veten nëse li

Ajo duhej të ishte një nga ditët më të lumtura të familjes në Pensilvani të SHBA-ve, pasi do të martonin vajzën e tyre, por u kthye në nj

Të gjithë sot kanë një jetë të mbushur me angazhime të shumta, që ndikojnë drejtpërdrejt në shëndetin e përgjithshëm tonin.

"Asnjëherë nuk e kam njohur vërtetë babanë tim. Ai ishte gjithmonë i dehur".

Një burrë ka vdekur pasi u sulmua nga një laraskë.

Ashtu si të gjithë partnerët nuk janë krijuar të barabartë, edhe shenjat nuk mund të jenë të tilla.

Gruaja e një trajneri boksi, Lulu Sosa, i kishte kërkuar ndihmë një personi që t’i gjente një vrasës me pagesë, pa e ditur që ky person i