Gentian Zenelaj surprizohet nga djali i tij (FOTO)

10/08/2020 - 19:51

Ditët e nxehta të gushtit, aktori i njohur, Gentian Zenelaj po i kalon me familjen e tij.

Së fundmi ai ka ndarë një foto të djalit, i cili duket se ka pasion peshkimin.

“Danielzenelajj më surprizove sot”, ka shkruar Genti krah postimit, ku shfaqet djali me peshkun e zënë në dorë.

Ky fakt i ka surprizuar dhe ndjekësit e Gentit të cilët kanë lënë komente të ndryshme poshtë fotos. Me siguri edhe vetë Zenelaj duhet të jetë shumë krenar për aftësitë e djalit të tij të vogël.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ditën e sotme, është ndarë nga jeta në Itali, në moshën 83-vjeçare, dirigjentja e parë shqiptare, Rozmari Jorganxhi. Disa orë pas ndarjes

Ova dhe Memo përlotën të gjithë botën, duke bërë që filmi të korrte sukses menjëherë. 

Chrissy Teigen është dërguar në spital për shkak të problemeve me shtatzeninë e saj.

Regjisori, James Cameron ka deklaruar se xhirimet e filmit “Avatar 2” kanë përfunduar.

32-vjeçari nga Franca, Anthony Loffredo e ka mbuluar trupin e tij me tatuazhe dhe pirsing në mënyrë që të duket si një alien i vërtetë.

Një djalë 6-vjeçar ka ndërruar jetë në qytetin e Teksasit, pasi  një lloj paraziti i quajtur ameba i ka shkatërruar trurin.

Ish-presidenti amerikan Barack dhe Michelle Obama janë njerëzit më të admiruar në botë, sipas një sondazhi nga ”YouGov Opinion Research I

Aktorja Lisa Kujofsa do të largohet nga spektakli i Klanifornias. Lisa e bëri vetë njoftimin përmes rrjeteve sociale,  por nuk dha shumë

Këto janë momentet shokuese kur një lum vere të kuqe shpërthen nga depozita 50,000-litra në një fabrikë në Spanjë. Pamjet e shpërndara në