Gjen portofolin me 35 mijë euro brenda, habit me gjestin që bën

12/01/2019 - 11:22

Një 50-vjeçare italiane ka gjetur dhe ka kthyer një portofol, që kishte brenda 35 mijë euro. Ngjarja ka ndodhur një ditë më parë në Monza.

Gruaja e ka gjetur portofolin në një supermarket dhe ia ka dorëzuar kasieres, ndërkohë që kjo e fundit ka njoftuar policinë.

Pas disa orësh, policia është vënë në kontakt me pronarin e portofolit, një sipërmarrës i vogël nga Monza.

Ai ka treguar mes lotëve të gëzimit në polici, se paratë ishin pjesë e kursimeve të tij. Meqë ishte transferuar para ca ditësh në një vilë të izoluar dhe pa sistem alarmi, i mbante paratë me vete, sepse kishte frikë t’i linte në shtëpi.

Por, rrezikoi t’i humbte përgjithmonë…

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ndeshja e zhvilluar në afërsi të qytetit të Sao Paulos në Brazil midis skuadrave U-20 të Agua Santa dhe Atletiko Mineiro, rrezikoi të shn

Prej një kohe të gjatë aktorja Olta Gixhari i ka munguar teatrit. Shumë persona e pyesin aktoren dhe i kërkojnë që të kthehet në skenë.

Një website britanik me emrin “Skyscanner”, na ndihmon të gjithëve ne që duam bileta sa më të lira avioni, hoteli e makine me qira, para

Nëse jeni të stresuara nga pamja që ka fytyra juaj këto kohë, herë nga moti i keq dhe herë nga pagjumësia, ka një zgjidhje të thjeshtë që

Ato janë dy nga moderatoret më të njohura dhe më të pëlqyera të showbizit shqiptar dhe gjithashtu janë dhe motra.

Një propozim për martesë në mes të aeroportit të Catanias në Itali nuk shkoi ashtu siç duhej.

I ftohti ekstrem me temperatura tepër të ulëta ka përfshirë rajone të gjera në Amerikë, Europë dhe Azi.

Një studim amerikan ka dalë në konkluzionin se gratë kur bien në dashuri përjetojnë ndryshime fiziologjike të ngjashme me ato të personav

Fotoja e një veze ka thyer të gjitha rekordet e pëlqimeve në Instagram, duke rrëzuar nga froni yllin e rrjeteve sociale Kylie Jenner.

Ajo u betua se do të hakmerrej dhe kështu vendosi të ushtrohet në palestër së bashku me motrën e saj.